1. Przejdďż˝ do menu
  2. Przejd� do tre�ci
  3. Przejdďż˝ do strony Kontakt
  4. Przejdďż˝ do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

SportKlub

SPORTKLUB: Dziś 1 października

Wszystkie kanały
10:00
trwa
Koszykówka mężczyzn: Liga australijska - mecz: South East Melbourne Phoenix - Tasmania JackJumpers
12:00
Koszykówka mężczyzn: Liga australijska - mecz: Illawarra Hawks - Sydney Kings
14:00
FEI Ride
jeździectwo
Odcinek: 6
14:35
The World Sailing Show
Magazyn sportowy
Odcinek: 5
15:00
Piłka nożna: Liga słoweńska - mecz: NK Domzale - NS Mura
16:55
NASCAR Xfinity Series: Wyścig w Fort Worth
18:00
Koszykówka mężczyzn: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - ratiopharm ulm
Na żywo
20:15
Piłka nożna: Liga słoweńska - mecz: FC Koper - NK Bravo
22:20
NASCAR Xfinity Series: Wyścig w Talladedze
Na żywo
01:05
Żeglarstwo: SailGP w Kadyksie - 2. dzień
02:50
FEI Ride
jeździectwo
Odcinek: 6
03:25
Mobil 1 The Grid
Magazyn motoryzacyjny
Odcinek: 8
03:55
Piłka nożna: Liga słoweńska - mecz: NK Domzale - NS Mura

SPORTKLUB: Jutro 2 października

Wszystkie kanały
06:00
World of Freesports
sporty ekstremalne
Odcinek: 38
06:35
FEI Ride
jeździectwo
Odcinek: 6
07:00
Tenis stołowy: Mistrzostwa świata - Chengdu 2022 - mecze fazy grupowej
09:45
Koszykówka mężczyzn: Liga australijska - mecz: South East Melbourne Phoenix - Tasmania JackJumpers
12:00
Koszykówka mężczyzn: Liga turecka - mecz: Anadolu Efes - Galatasaray NEF
14:00
World of Freesports
sporty ekstremalne
Odcinek: 39
14:35
The World Sailing Show
Magazyn sportowy
Odcinek: 5
15:00
Piłka nożna: Liga słoweńska - mecz: ND Gorica - NK Maribor
17:00
Mobil 1 The Grid
Magazyn motoryzacyjny
Odcinek: 8
17:30
FEI Ride
jeździectwo
Odcinek: 6
18:05
The World Sailing Show
Magazyn sportowy
Odcinek: 5
18:30
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska - mecz: Valencia Basket - Club Joventut Badalona
Na żywo
20:30
Piłka nożna: Liga grecka - mecz: PAOK FC - Panathinaikos Ateny
22:40
Koszykówka mężczyzn: Liga francuska - mecz: Pau-Lacq-Orthez - CSP Limoges
00:35
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska - mecz: Barça - Cazoo Baskonia
02:35
Mobil 1 The Grid
Magazyn motoryzacyjny
Odcinek: 8
03:15
FEI Ride
jeździectwo
Odcinek: 6
03:50
Piłka nożna: Liga słoweńska - mecz: ND Gorica - NK Maribor

SPORTKLUB - transmisje na wyłączność wielu wydarzeń sportowych: Bundesliga, Copa America, Major League, ESPN, Grand America, Le Mans Series.

Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222

Zarządzaj swoją telewizją
Zaloguj się do iPolsat Box
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2020 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIIi Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno