Strona główna Polsat Box

13 Ulica – miejsce zbrodni

Jeśli uwielbiasz rozwiązywać kryminalne zagadki, zapraszamy do świata intryg i zbrodni na kanale 13 Ulica.

Kanał dostępny w Pakiecie Familijnym Max HD, na pozycji 51 w Cyfrowym Polsacie.

Oglądaj również mobilnie z opcją ON THE GO w Cyfrowy Polsat GO.

Już 24 kwietnia na antenie 13 Ulicy nowy serial Chance – thriller psychologiczny, w którym w roli tytułowego, zgorzkniałego neuropsychiatry, dr. Eldona Chance'a, wystąpi znany z serialu "Dr House" Hugh Laurie. Borykający się ze skomplikowaną sprawą rozwodową i znudzony rutyną swojej dotychczasowej pracy, Chance postanawia pomóc tajemniczej kobiecie o imieniu Jaclyn, która wyznaje, że w domu zmaga się z brutalnym mężem. W ten sposób lekarz zostaje wciągnięty do zupełnie zdemoralizowanego, pełnego kłamstw i przemocy świata.

Serial Chance w poniedziałki o 22.00, tylko na 13 Ulicy.

Oglądaj na 13 Ulicy w kwietniu:

Nowe odcinki bezkompromisowego serialu policyjnego. Sprawa Danny'ego zamienia się w beznadziejny przypadek, gdy kluczowy świadek zostaje zamordowany tuż przed złożeniem zeznań i Erin musi prosić Anthony'ego o pomoc w ujęciu zabójcy. Również Emily znajduje się w tarapatach - jej były, znany z agresywnych zachowań chłopak zostaje znaleziony martwy, a ona zostaje główną podejrzaną. Poza tym ekipa zmaga się z niełatwą sprawą - w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego chłopca mógłby pomóc im ksiądz, ale kapłan odmawia pomocy, gdyż uważa, że ma obowiązek zachować tajemnicę spowiedzi. A gdy zamordowany zostaje syn największego przeciwnika Franka, ten postanawia pomóc ojcu zmarłego mężczyzny i wspólnie szukać sprawiedliwości.

Pod koniec kwietnia i w majówkę 13 Ulica zaprasza na maraton z serialem Mentalista - pokażemy sezon piąty i szósty, jeden odcinek za drugim. Na początku sezonu piątego ekipa śledczych musi współpracować z FBI w sprawie podwójnego morderstwa, a Jane zastanawia się, co łączy Lorelei i Red Johna. Później śledczy zajmują się zagadkową śmiercią odtwórcy głównej roli w sztuce teatralnej, a Jane przesłuchuje Jasona Lennona w sprawie Red Johna. Pod koniec sezonu następują dramatyczne chwile – gdy głównemu bohaterowi udaje się zawężyć listę podejrzanych do siedmiu osób, morderca atakuje po raz kolejny, i tym razem ofiarą jest ktoś, kogo Jane kiedyś znał.

Na 13 Ulicy pojawi się w kwietniu zupełnie nowy serial - thriller psychologiczny pod tytułem Chance, w którym w roli tytułowego, zgorzkniałego neuropsychiatry, dr. Eldona Chance'a, wystąpi znany z serialu "Dr House" Hugh Laurie. Borykający się ze skomplikowaną sprawą rozwodową i znudzony rutyną swojej dotychczasowej pracy, Chance postanawia pomóc tajemniczej kobiecie o imieniu Jaclyn, która wyznaje, że w domu zmaga się z brutalnym mężem. W ten sposób lekarz zostaje wciągnięty do zupełnie zdemoralizowanego, pełnego kłamstw i przemocy świata.

Aktywuj ON THE GO i miej
telewizję zawsze ze sobą!

Zyskaj możliwość swobodnego oglądania
telewizji na urządzeniach mobilnych.

ponad 90 kanałów TV i tysiące materiałów
na życzenie- oglądaj nawet na 3 urządzeniach
mobilnych jednocześnie.

Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)


Zarz�dzaj swoj� telewizj�
Zaloguj si� do iPolsat Box
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2015 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony