Strona główna Polsat Box

Oglądaj kanał H2 HD bez dodatkowych opłat* do 25 października 2017 r.

H2 HD to kanał popularno-naukowy dla ludzi ciekawych świata. Z nami dowiesz się, jak przypadek może zmienić losy ludzkości, jak działa mózg i jakie tajemnice kryje wszechświat. Razem ze światowymi ekspertami dostarczymy Ci sprawdzonych informacji na każdy temat. Poznaj kanał H2 HD! Kanał dostępny w pakiecie Familijny Max HD, na pozycji 147.
Oglądaj również mobilnie z opcją ON THE GO w serwisie Cyfrowy Polsat GO.

Kanał H2 HD do 25.10.2017 r. zostanie udostępniony dla Abonentów Cyfrowego Polsatu bez dodatkowych opłat*, od Pakietu Mini HD.

STAROŻYTNI KOSMICI Seria 10. Wtorki o 21:00

Twórcy serii poszukują śladów kosmitów na Ziemi, które zostawiali przez ostatnie 75 milionów lat: od epoki dinozaurów, przez starożytny Egipt, po współczesną Amerykę. Zbadają dokumenty historyczne i dzieła sztuki sugerujące spotkania z pozaziemską cywilizacją, a także współczesne doniesienia o obserwacjach tajemniczych obiektów na niebie. Spróbują potwierdzić wiarygodność tych źródeł i zbadają ich wpływ na nasz świat, szczególnie na rozwój techniki.

JAK POWSTAŁY STANY

2. seria w środy
od 18 października o 22:00

Dlaczego mieszkańcy Nowej Anglii nie wymawiają "r"? Dlaczego niektórzy amisze z Pensylwanii używają telefonów komórkowych? Dlaczego północni Kalifornijczycy są tak lewicowi? Odpowiedzi można wyczytać z mapy USA. W programie "Jak powstały Stany" były korespondent "Daily Show" Brian Unger rusza w drogę, by sprawdzić, jak myślą, mówią i zachowują się Amerykanie, oraz jak się to wszystko wiąże z geografią. Mapa Stanów Zjednoczonych to skomplikowana układanka, o której kształcie zadecydowały rozmaite wydarzenia i czynniki z przeszłości. Brian udowadnia, że mają one również wpływ na dzisiejszą Amerykę - w zakresie podatków, transportu, religii czy nieruchomości.

ZAGADKA LOTU 305

Część I: 1 października o 22:00,
Część II: 8 października o 22:00

W 1971 r. niejaki D.B. Cooper porwał samolot linii Northwest Orient i grożąc jego wysadzeniem, wymusił 200 tys. dolarów okupu. Następnie wyskoczył z odrzutowca na spadochronie, z 10 kilogramami banknotów 20-dolarowych przytroczonych do tułowia. Choć zorganizowano jedną z najkosztowniejszych obław w historii USA i przeprowadzono dochodzenie na ogromną skalę, sprawcy nigdy więcej nie widziano, ani żywego, ani martwego. Jeśli przeżył, dokonał przestępstwa doskonałego; jeśli zginął - kompletnie szalonego. Sprawa D.B. Coopera na kilkadziesiąt lat stała się obsesją śledczych, skutkując nawet bankructwami i próbami samobójczymi. Dopiero teraz, 43 lata później, ekipa detektywów po trzyletnim śledztwie, które kosztowało 300 tysięcy dolarów, odnalazła człowieka, którego nie zdołały wytropić organy sprawiedliwości. W dwugodzinnym programie H2 możemy się spodziewać rozwiązania zagadki i pojmania legendarnego przestępcy. Wreszcie dowiemy się, kim jest D.B. Cooper i gdzie się ukrywał.

ŁOWCY SKARBÓW

Nowy program w poniedziałki, od 23 października o 21:00

W "Łowcach skarbów" Gordon Heritage i Gary Brun, dwaj czołowi brytyjscy eksperci od wykrywaczy metalu, w towarzystwie archeologa Mike'a Webbera poszukują skarbów i odsłaniają tajemnice historii. Co tydzień Gordon i Gary, którzy odkryli już kilka z największych skarbów w Wielkiej Brytanii, podejmują nowe wyzwanie w nowej, obiecującej lokalizacji. Odwiedzają miejsca, w których wcześniej znaleziono już skarby, w nadziei na to, że jeszcze coś tam zostało. Równocześnie Mike prowadzi własne wykopaliska, by ustalić, kto zakopał dany skarb i dlaczego.

Aktywuj ON THE GO i miej
telewizję zawsze ze sobą!

Zyskaj możliwość swobodnego oglądania telewizji
na urządzeniach mobilnych z aplikacją Cyfrowy Polsat GO.

nawet 100 kanałów TV i tysiące materiałów
na życzenie- oglądaj nawet na 3 urządzeniach
mobilnych jednocześnie.

Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222

Zarządzaj swoją telewizją
Zaloguj się do iPolsat Box
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2020 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIIi Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony