Strona główna Polsat Box

"Królowie złomu" – w środy o godz. 22:00
Oglądaj Polsat Viasat Explore, kanał dostępny od Pakietu Mini HD, na pozycji 70.
Oglądaj również mobilnie z opcją ON THE GO w serwisie Cyfrowy Polsat GO.
"Królowie złomu" - wybuchowa seria opowiadająca o pracy specjalistów od rozbiórki, odzyskiwania surowców wtórnych i utylizacji odpadów, którzy rozbierają, wyburzają i wysadzają  w powietrze różnego rodzaju przestarzałe konstrukcje. Kiedy budowla leży już w gruzach - zaczyna się prawdziwa praca. Od wieżowców po statki, od mostów po wiktoriańskie rezydencje: każdy pozostały po nich skrawek materiału ma swoją wartość - jeśli tylko wiesz, jak go odzyskać i (co jeszcze ważniejsze) komu   i kiedy sprzedać. Przy projektach na taką skalę nawet niewielkie wahania cen na rynkach metali mogą okazać się katastrofalne dla "Królów złomu".
"Zew Północy". Od czwartku 16 listopada, godz. 22:00
"Zew Północy" to program o życiu grupy nietuzinkowych, przedsiębiorczych Kanadyjczyków, którzy mieszkają na najtrudniejszych i najbardziej niegościnnych terenach Kanady - i realizują swoje marzenia. Terytoria Północno-Zachodnie, Jukon, Nunavut: życie na północy to nieustanne zmaganie się z ekstremalnie trudnym terenem, nieprzewidywalną pogodą i nieoczekiwanymi wyzwaniami, aby zarobić na życie i utrzymać rodzinę. Bohaterowie programu muszą łączyć tradycyjną wiedzę, która przez wieki pozwalała przeżyć kolejnym pokoleniom mieszkańców kanadyjskiej Północy, z nieustannie rosnącymi wymaganiami współczesnego świata.
"Selekcja". Od wtorku 21 listopada, godz. 22:00
30 osób bez wojskowego przygotowania staje przed najtrudniejszym fizycznie i psychicznie wyzwaniem życia. Weterani jednostek specjalnych – Navy SEALs, Zielonych Beretów i Rangersów - sprawdzą, jakie są granice wytrzymałości uczestników selekcji. Kobiety i mężczyźni z różnych środowisk, w wieku od 21 do 45 lat - stawią czoła swoim najgorszym lękom, aby przetrwać. W tym programie nie ma rywalizacji, nie ma także nagrody: każdy musi zmierzyć się przede wszystkim z samym sobą i sprawdzić, czy jego umysł i psychika są dość silne, aby zmusić pokonać trudności.

Aktywuj ON THE GO i miej
telewizję zawsze ze sobą!

Zyskaj możliwość swobodnego oglądania telewizji
na urządzeniach mobilnych z aplikacją Cyfrowy Polsat GO.

Ponad 100 kanałów TV dostępnych online i tysiące materiałów na życzenie - oglądaj nawet na 3 urządzeniach mobilnych jednocześnie.

Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)


Zarz�dzaj swoj� telewizj�
Zaloguj si� do iPolsat Box
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2015 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony