Top Gear - 27 seria!

TOP GEAR seria 27 od 12 lipca
na pozycji 101
na Twoim dekoderze lub mobilnie,
z aktywną opcją ON THE GO w serwisie Cyfrowy Polsat GO.

Top Gear seria 27

Przygotuj się na kolejną rundę testów najlepszych aut świata!

Do startu z nową serią programu przygotowuje się także nowa ekipa prowadzących. A wśród nich: aktor komediowy Paddy McGuinness, legenda krykieta Freddie Flintoff oraz dobrze już znany widzom kierowca rajdowy Chris Harris. Łączy ich wspólna misja - miłość do samochodów i wyzwanie, aby najpopularniejsze na świecie motoryzacyjne show wynieść na jeszcze wyższy poziom.

Nie posiadasz kanału BBC Brit w swoim pakiecie?
Zostaw kontakt, oddzwonimy do Ciebie z ofertą!

W lipcu oglądaj w BBC Brit

Europa: dekada chaosu

Od czwartku 11 lipca, godz. 22:30

Kryzys zadłużenia w strefie euro, fale migracji, referendum w sprawie Brexitu, wzrost nastrojów nacjonalistycznych - w ostatnich latach Unia Europejska stanęła w obliczu poważnych wyzwań.

Jakie działania podjęli jej przywódcy, by się z nimi zmierzyć? Program ma na celu w klarowny sposób wyjaśnić procesy decyzyjne i ich skutki. Wypowiedzi takich polityków wysokiego szczebla jak m.in. przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk oraz prezydent Francji Nicolas Sarkozy uświadamiają, że za unijnymi mechanizmami stoją nie tylko politycy, lecz przede wszystkim zaangażowani i pełni pasji obywatele, którzy próbują bronić swoich racji i własnych ojczyzn, ze wszystkimi tego konsekwencjami. W dobie wiszącego nad Unią kryzysu i majaczącego na horyzoncie widma Brexitu program zdaje się być świeżym spojrzeniem na najnowszą historię Unii Europejskiej i przestrogą przed jej niepewną przyszłością.

Red Arrows: asy przestworzy

Od poniedziałku 22 lipca, godz. 22:30

Red Arrows to elitarny zespół akrobacyjny Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii, słynący na całym świecie ze swoich zsynchronizowanych podniebnych manewrów.

Przez 12 miesięcy z kamerami przyglądaliśmy się codziennej pracy nie tylko pilotów, lecz także towarzyszących im załóg naziemnych i personelu pomocniczego. Dzięki uzyskaniu dostępu za kulisy możemy przedstawić tajniki szkolenia i działania słynnych Czerwonych Strzał. Jesienią 2017 dowództwo w zespole przejmuje nowy kapitan. Na wyjątkowo obfity w pokazy 2018 rok przygotował on serię ambitnych i spektakularnych manewrów. Śledzimy przygotowania do największej w historii Red Arrows serii pokazów lotniczych.

Steele wykuwa broń

Od środy 31 lipca, godz. 22:30

Alec Steele to młody gwiazdor rzemiosła kowalskiego znany z YouTube.

W swojej kuźni w Norwich wytwarza historyczną broń. Wykorzystując doskonalone przez dekadę umiejętności (Alec zaczął wykuwać, gdy miał zaledwie 11 lat), na oczach widzów odtwarza oręż znany z historycznych bitew, np. rzymski gladius, topór wikingów, nóż Bowie czy bagnet M9.

Nie jesteś naszym abonentem? Sprawdź aktualne oferty!

Aktywuj ON THE GO i miej telewizję zawsze ze sobą!

Zyskaj możliwość swobodnego oglądania telewizji na urządzeniach mobilnych w aplikacji Cyfrowy Polsat GO.

Ponad 100 kanałów TV i tysiące materiałów na życzenie - oglądaj nawet na 3 urządzeniach mobilnych jednocześnie.