Nowy sezon TopGear

Nowy sezon "Top Gear" na kanale BBC Brit HD

Oglądaj kanał BBC Brit HD na swoim dekoderze na pozycji 101 od pakietu Familijnego MAX HD z aktywną opcją ON THE GO również mobilnie w serwisie Cyfrowy Polsat GO

Nowy „Top Gear” zadebiutuje od 25 lutego 2018r o godzinie 22:00 na kanale BBC Brit HD. W 25. sezonie na ekrany powrócą: Matt LeBlanc, Chris Harris, Rory Reid i Stig, a gościnnie pojawi się także niemiecka legenda wyścigów samochodowych, Sabine Schmitz. Nowy sezon "Top Gear" będzie się składał z 6 godzinnych odcinków. Czym zaskoczą nas prowadzący w nowym sezonie? Ekipa „ Top Gear” podejmie kolejne wielkie wyzwania. Zbuduje najszybszy traktor na świecie, przetestuje motoryzacyjne perełki z silnikami V8 na dzikich, zachodnich terenach Stanów Zjednoczonych, spróbuje wylądować samolotem badawczym NASA na dachu jednego z samochodów i odkryje wiele ciekawostek na temat japońskiej kultury samochodowej.

Nowy sezon 'Top Gear' na kanale BBC Brit HD

Zobacz zwiastun nowego sezonu "Top Gear"

SS-GB

Od soboty 3 Marca, godz. 22:00 Sezon 1 (6 Episodes)

Intrygujący thriller szpiegowski w stylu noir z historią miłosną w tle. Twórcy serialu zastosowali ciekawy zabieg fabularny – założyli, że to naziści wygrali drugą wojnę światową. Akcja rozgrywa się w okupowanej przez hitlerowców Anglii. Na ulicach Londynu panuje strach, wprowadzono godzinę policyjną, przeszukiwania. Znany detektyw, funkcjonariusz Scotland Yardu Douglas Archer próbuje rozwiązać zagadkę morderstwa powiązanego z czarnym rynkiem. Podczas rozwiązywania spraw kryminalnych zmuszany jest do współpracy z SS. Stara się jednak trzymać dystans zarówno od przedstawicieli okupanta jak i konspiratorów.

kadr z SS-GB

Wtajemniczony

Od poniedziałku 5 marca, godz. 00:00 Sezon 2 (3 odcinki)

Brytyjski aktor i dziennikarz Reggie Yates postanawia sprawdzić, jak wygląda codzienne życie w mało przyjemnych i wyczerpujących psychicznie miejscach. Udaje się do Ghany, gdzie na co dzień towarzyszy pracownikom jednego z największych na świecie wysypisk śmieci. Przekonuje się, że praca w tak toksycznym środowisku jest ogromnie wyniszczająca. Następnie Reggie podróżuje na Bliski Wschód. Przez tydzień mieszka w największym irackim obozie dla uchodźców z Syrii. Tam, wśród 30 000 innych mieszkańców, doświadcza gorzkiego losu uchodźcy – niemożności powrotu do domu oraz zaplanowania włąsnej przyszłości. W ostatnim odcinku Reggie wraca do więzienia – ale tym razem jako strażnik. W więzieniu hrabstwa Guildford w Północnej Karolinie pomaga chronić prawie tysiąc osadzonych za drobne wykroczenia oraz morderstwa.

kadr z Wtajemniczony

Jazda!

Od wtorku 6 marca, godz. 23:00 Sezon 4

Gospodarze Chris Harris, Mike Spinelli, Matt Farah oraz Alex Roy powracają z czwartą serią programu motoryzacyjnego, w którym testują najlepsze sportowe samochody, analizują sposoby osiągania największych prędkości i przyglądają się przyszłości pojazdów elektrycznych.

W tej serii prowadzący wyjaśniają zawiłości praw aerodynamiki za pomocą tunelu aerodynamicznego, ścigają się po Islandii, Włoszech i Norwegii, eksplorują kulturę kierowców w Miami oraz wyruszają w podróż przez amerykańskie parki narodowe, podczas której testują auta klasy GT.

kazdr z Jazda!