Strona główna Polsat Box

Największe gwiazdy światowego kina już w Twoim domu na kanale AMC

Poznaj kanał AMC! Oglądaj największe gwiazdy światowego kina. AMC prezentuje popularne na całym świecie filmy, a także uznane produkcje własne. Kanał dostępny w pakiecie Film HD na pozycji 55. Oglądaj również mobilnie z opcja ON THE GO w Cyfrowy Polsat GO.

Kanał AMC do 31.12.2017 r. dostępny dla Abonentów Cyfrowego Polsatu bez dodatkowych opłat*, od Pakietu Familijnego HD.

SYN, czyli historia fortuny naznaczonej krwią
już od 11 maja na AMC

"Syn" to gratka zarówno dla fanów ponadczasowo przystojnego Pierce'a Brosnana, jak i klasyki westernu. Najnowsza produkcja AMC zrealizowanej z ogromnym rozmachem sagi rozgrywa się na przestrzeni 150 lat i śledzi losy trzech pokoleń rodziny McCulloughów. Widzowie poznają historię Elia McCullougha (Pierce Brosnan), charyzmatycznego nestora rodu, który jako dziecko został porwany i wychowany przez Komanczów. Bezlitosne zasady, jakimi przesiąkł dorastając wśród Indian, znajdują odzwierciedlenie w sposobie prowadzenia interesów przez dorosłego już bohatera i maja wpływ na losy jego rodziny. Serial ukazuje drogę, jaką musiała przejść rodzina McCulloughów, aby zostać jednym z najpotężniejszych i najbogatszych rodów w Teksasie.
Serial "Syn" w czwartki o 21.00, tylko w AMC.

SYN
PREMIERA 11.05
czwartki, godz. 21.00

"Syn" to adaptacja nominowanej do nagrody Pulitzera i znajdującej się na liście bestsellerów New York Timesa powieści Philippa Meyera o tym samym tytule. Zaangażowany w produkcję od samego początku autor dopilnował, by świetnie napisana książka była równie dobrze napisanym scenariuszem. Dziesięcioodcinkowy serial to nie tylko doskonale opowiedziana i zagrana historia, doceniona przez krytyków i widzów za scenografię i autentyczność, ale przede wszystkim wielopokoleniowa wciągająca saga.

KRAINA BEZPRAWIA s.2
Poniedziałki, godz. 21:00
Finałowy odcinek 22 maja
o godz. 21:00
Maraton z serialem 29 maja
od godz. 21:00

Serialu sztuk walki rozgrywającego się w post apokaliptycznej przyszłości. W 2. sezonie "Krainy bezprawia" ("Into the Badlands") bohaterowie zostają rozdzieleni - Sunny (Daniel Wu) oraz M.K. (Aramis Knight) przebywają w niewoli w dwóch różnych miejscach. Podczas gdy M.K. nie ustaje w próbach okiełznania swojej mocy, Sunny jest zdeterminowany, by odszukać swoją rodzinę, nawet jeśli miałby ponieść śmierć próbując tego dokonać.

FEAR THE WALKING
DEAD s.3

PREMIERA 5.06
Poniedziałki, godz. 21.00.

Wraz z początkiem trzeciego sezonu "Fear the Walking Dead" rodziny spotykają się ponownie na niebezpiecznym terenie stanowiącym niegdyś granicę USA z Meksykiem. Bohaterowie muszą teraz stawić czoła nie tylko konieczności odbudowy nowego społeczeństwa, ale także rodziny.

SYN, czyli historia fortuny naznaczonej krwią
już od 11 maja na AMC

W ramach cyklu "Noce Strachów" już 17 czerwca o godzinie 22.00 na kanale AMC pokazany zostanie horror "The Divide", w którym główni bohaterowie przetrwali atak nuklearny w piwnicy apartamentowca w Nowym Jorku. Ich chęć przetrwania miesza się ze strachem i wizją ograniczonych zapasów.

Z kolei 24 czerwca AMC zaprasza na klasykę kina grozy -  "Stygmaty" z Patricią Arquette i Gabrielem Byrne. Ateistka, Frankie Paige, podczas kąpieli odkrywa na ciele stygmaty odpowiadające tym, które zostały zadane Chrystusowi.
Gdy historia powtarza się jeden z księży postanawia wyjaśnić to zjawisko.

Aktywuj ON THE GO i miej
telewizję zawsze ze sobą!

Zyskaj możliwość swobodnego oglądania
telewizji na urządzeniach mobilnych.

ponad 90 kanałów TV i tysiące materiałów
na życzenie- oglądaj nawet na 3 urządzeniach
mobilnych jednocześnie.

Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222

Zarządzaj swoją telewizją
Zaloguj się do iPolsat Box
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2020 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIIi Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony