1. Przejdďż˝ do menu
  2. Przejd� do tre�ci
  3. Przejdďż˝ do strony Kontakt
  4. Przejdďż˝ do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Junior (niem.)

JUNIOR (NIEM.): Dziś 1 października

Wszystkie kanały
09:25
trwa
Power Sisters
odc.: 1
Völlig verplant!
09:35
Power Sisters
odc.: 2
Der gehört mir!
09:50
Lenas Ranch
odc.: 13
Jumpy
10:15
Astrid Lindgrens Pippi Langstrumpf
odc.: 11
Pippi erleidet Schiffbruch
10:35
My Little Pony - Freundschaft ist Magie
odc.: 19
Fluttershy setzt sich durch
11:00
My Little Pony - Freundschaft ist Magie
odc.: 20
Zeitreisen
11:20
Amika
odc.: 41
Die rätselhafte Blechkiste
11:35
Amika
odc.: 42
Amika bekommt eine Chance
11:45
Amika
odc.: 43
Entscheidungen
11:55
Amika
odc.: 44
Wapp, wapp, wappeduwapp
12:10
Anne mit den roten Haaren
odc.: 47
Ein großer Verlust
12:35
Anne mit den roten Haaren
odc.: 48
Abschied von Matthew
12:55
Sally Bollywood
odc.: 29
Alles Kunst
13:10
Sally Bollywood
odc.: 30
Der doppelte Leo
13:20
Sally Bollywood
odc.: 31
Die diebische Elster
13:35
Sally Bollywood
odc.: 32
Krieg der Karten
13:45
Wickie und die starken Männer
odc.: 35
Der goldene Vogel
14:00
Wickie und die starken Männer
odc.: 36
Unter der Erde
14:10
Wickie und die starken Männer
odc.: 37
Applaus für Ylva
14:25
Wickie und die starken Männer
odc.: 38
Siegestanz
14:35
Flipper & Lopaka
odc.: 3
Bolo in Gefahr!
15:00
Flipper & Lopaka
odc.: 4
Der Talent-Wettbewerb
15:25
Nils Holgersson
odc.: 9
Das Wettfliegen
15:40
Nils Holgersson
odc.: 10
Das Nordlicht-Wunder
15:50
Peanuts - Die neue Serie
odc.: 1
Komm schon, Snoopy
16:00
Peanuts - Die neue Serie
odc.: 2
Schulfreunde
16:10
Peanuts - Die neue Serie
odc.: 3
Keine Sorge, Charly Brown
16:15
Peanuts - Die neue Serie
odc.: 4
Hab einen schönen Tag, Linus
16:25
Peanuts - Die neue Serie
odc.: 5
Das kleine Rothaarige Mädchen
16:30
Kosmoo
odc.: 13
Kosmoo und der Alien-Kristall
16:55
Kosmoo
odc.: 1
Kosmoo und der Rollstuhlunfall
17:20
Hotel 13
odc.: 97
Karmamuschel
17:30
Hotel 13
odc.: 98
Gefangen in der Gegenwart
17:45
Hotel 13
odc.: 99
Der tote Engel
17:55
Hotel 13
odc.: 100
Das Grabmal
18:10
Ghost Rockers
odc.: 5
Im Schatten des Kreuzes
18:20
Ghost Rockers
odc.: 6
Das Rätsel der Kreuzkönigin
18:35
Ghost Rockers
odc.: 7
Nimm mein Herz
18:50
Ghost Rockers
odc.: 8
Musiker und Tänzerin
19:00
Das Haus Anubis
odc.: 89
Die Noten zum Glück
19:15
Das Haus Anubis
odc.: 90
Ohne Strom
19:30
Das Haus Anubis
odc.: 91
Spione
19:40
Das Haus Anubis
odc.: 92
Deadline
20:00
Programm von 06.00 Uhr bis 20.00 Uhr
Magazyn dla dzieci

JUNIOR (NIEM.): Jutro 2 października

Wszystkie kanały
06:00
Wissper
odc.: 43
Tauschgeschäft
06:05
Wissper
odc.: 44
Herbert steckt fest
06:15
Wissper
odc.: 45
Bär in der Mitte
06:20
Filly Funtasia
odc.: 1
Die Neulinge
06:35
Filly Funtasia
odc.: 2
Roses Abenteuer
06:45
Filly Funtasia
odc.: 3
Die Schatzsuche
07:00
Filly Funtasia
odc.: 4
Die unendliche Treppe
07:15
Mia and me - Abenteuer in Centopia
odc.: 11
Verloren im Nebel
07:40
Mia and me - Abenteuer in Centopia
odc.: 12
Auf der Suche nach Simo
08:00
Bibi Blocksberg
odc.: 7
Hexenhoroskop
08:30
Bibi und Tina
odc.: 18
Abenteuer in der Burgruine
08:55
Sally Bollywood
odc.: 3
Getarnt und getäuscht
09:05
Sally Bollywood
odc.: 4
Der Mathepreis
09:20
Power Sisters
odc.: 3
Romantik pur!
09:30
Power Sisters
odc.: 4
Glücksbringer
09:45
Lenas Ranch
odc.: 14
Bonbon
10:05
Astrid Lindgrens Pippi Langstrumpf
odc.: 12
Pippi und die alten Leute
10:30
My Little Pony - Freundschaft ist Magie
odc.: 21
Spike, das Drachenpony
10:50
My Little Pony - Freundschaft ist Magie
odc.: 22
Fluttershy und die Fliegerei
11:10
Amika
odc.: 45
Deine letzte Stunde hat geschlagen, Merel!
11:25
Amika
odc.: 46
Die Amika Gespensterjagd
11:35
Amika
odc.: 47
Die Wahrheit, nichts als die Wahrheit
11:45
Amika
odc.: 48
Vanille, Schokolade oder Mokka
12:05
Anne mit den roten Haaren
odc.: 49
Pläne für die Zukunft
12:30
Anne mit den roten Haaren
odc.: 50
Abschied von Anne
13:00
Sally Bollywood
odc.: 33
Little Bombays Weihnachtsmann
13:10
Sally Bollywood
odc.: 34
Das Rotkäppchen-Rätsel
13:20
Sally Bollywood
odc.: 35
Die neue Mathelehrerin
13:35
Sally Bollywood
odc.: 36
Der anonyme Ausbesserer
13:50
Wickie und die starken Männer
odc.: 39
Der Wegezoll
14:00
Wickie und die starken Männer
odc.: 40
Kampf mit dem Stier
14:15
Wickie und die starken Männer
odc.: 41
Der falsche Druide
14:25
Wickie und die starken Männer
odc.: 42
Die Insel der Träume
14:40
Flipper & Lopaka
odc.: 5
Der Fluch der Statue
15:00
Flipper & Lopaka
odc.: 6
Kleiner Wal in Not
15:30
Nils Holgersson
odc.: 11
Gefangen im Eis
15:40
Nils Holgersson
odc.: 12
Der Sturzflug
15:55
Peanuts - Die neue Serie
odc.: 7
Klang und Sinnlichkeit
16:00
Peanuts - Die neue Serie
odc.: 8
Wahr oder falsch
16:10
Peanuts - Die neue Serie
odc.: 9
Die Rätsel der Liebe
16:15
Peanuts - Die neue Serie
odc.: 10
Bald ist Weihnachten
16:25
Peanuts - Die neue Serie
odc.: 11
Frieda
16:30
Peanuts - Die neue Serie
odc.: 12
Ein Tag mit Snoopy
16:40
Kosmoo
odc.: 2
Kosmoo und die Computerdiebe
17:00
Kosmoo
odc.: 3
Kosmoo und der Werwolf von Seesicht
17:25
Hotel 13
odc.: 101
Der Surfwettbewerb
17:40
Hotel 13
odc.: 102
Und der Verlierer ist... Jack!
17:50
Hotel 13
odc.: 103
Schatzjadt
18:05
Hotel 13
odc.: 104
Wie der Vater, so der Sohn
18:15
Prinzessin Emmy
Film animowany
20:00
Programm von 06.00 Uhr bis 20.00 Uhr
Magazyn dla dzieci

Junior - niemiecki kanał dla dzieci.

Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222

Zarządzaj swoją telewizją
Zaloguj się do iPolsat Box
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2020 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIIi Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno