1. Przejdďż˝ do menu
  2. Przejd� do tre�ci
  3. Przejdďż˝ do strony Kontakt
  4. Przejdďż˝ do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

God TV

GOD TV: Dziś 7 października

Wszystkie kanały
11:30
trwa
The Prophetic Word 16
12:00
Rick Renner 22
12:30
Know the Cause - Doug Kaufmann 22
13:00
Hour of Salvation 22
13:30
Prayer Time 22
13:35
Ask Me Anything 22
13:40
It's All Greek to Me 22
13:45
ICEJ - Encounter Israel
13:55
Family Time - Angus Buchan 22
14:00
Believer's Voice of Victory 22
14:30
Bless Israel
15:00
World Impact with Billy Wilson 22
15:30
David Hathaway 22
16:00
John Hagee Ministries 22
16:30
Allen Jackson Ministries 22
17:00
GOD TV - Standing Together 22
17:30
Amazing Facts with Doug Batchelor 22
18:00
Pastor Ramiro Pena 22
18:30
Bless Israel
19:00
Know the Cause - Doug Kaufmann 22
19:30
Creflo Dollar 22
20:00
Bless Israel
20:30
Gospel Truth - Andrew Wommack 22
21:00
Enjoying Everyday Life 22
21:30
GOD TV - Standing Together 22
22:00
Bless Israel
22:30
Kingdom Encounter - David Harris
00:00
Documentary - Forgotten People
01:00
Jerusalem Dateline 22
01:30
GOD TV - Standing Together 22
02:00
Bless Israel
02:30
Kingdom Encounter - David Harris
04:00
Documentary - Forgotten People
05:00
Jerusalem Dateline 22
05:30
Amazing Facts with Doug Batchelor 22
06:00
GOD TV - Standing Together 22
06:30
The Prayer Room

GOD TV: Jutro 8 października

Wszystkie kanały
07:30
Bless Israel
08:00
Bless Israel
08:30
Lessons from The Bible - 2
09:00
Walking by Faith 22
09:30
Amazing Facts with Doug Batchelor 22
10:00
Before 30 with Philip Mantofa 22
10:30
Planetshakers - Russell Evans
11:00
Amplified 21
11:30
Courts Of Heaven 21
12:00
The Jewish Jesus - Rabbi Schneider 22
12:30
The Revival Train - Angus Buchan 22
13:30
Bless Israel
14:00
Bless Israel
14:30
ORU Chapel 22
15:30
Desire of All Nations 22
16:00
Billy Graham Classic Crusades 22
16:30
Equipping The Saints 21
17:00
Michael Youssef 22
17:30
Bless Israel
18:00
Divine Adventure
18:30
Jewish Voice - Rabbi Bernis 22
19:00
GOD TV Special
19:30
John Kilpatrick Ministries 22
20:30
Bless Israel
21:00
Tent Revival 2021 - Daniel Chand
22:00
Band And Preachers
22:30
Roar from Zion - Paul Wilbur
00:00
GOD TV Special
00:30
Divine Adventure
01:00
Bless Israel
01:30
Tent Revival 2021 - Daniel Chand
02:30
Band And Preachers
03:00
Roar from Zion - Paul Wilbur
04:30
Bless Israel
05:00
Divine Adventure
05:30
Bless Israel
06:00
The Prayer Room

Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222

Zarządzaj swoją telewizją
Zaloguj się do iPolsat Box
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2020 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIIi Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno