1. Przejdďż˝ do menu
  2. Przejd� do tre�ci
  3. Przejdďż˝ do strony Kontakt
  4. Przejdďż˝ do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

CANAL+ Sport 2

CANAL+ SPORT 2: Dziś 1 grudnia

Wszystkie kanały
09:00
trwa
Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - FC Barcelona
11:00
Ekstrapaka: 11. kolejka
Magazyn
12:00
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Wisła Płock - Piast Gliwice
14:15
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
16:30
Boks: Gala w Londynie - waga superlekka: Adam Azim - Rylan Charlton
20:45
Basket+
Magazyn informacyjny
21:00
Damy i Asy
Magazyn sportowy
22:00
Chwila prawdy
odc.: 3
23:00
Magazyn European Le Mans Series: Portimao
Magazyn motoryzacyjny
00:00
Ekstrapaka: 11. kolejka
Magazyn
01:00
News+
Magazyn sportowy
01:40
Basket+
Magazyn informacyjny
02:00
THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Andy Cole
Magazyn
02:30
THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Marco van Basten
Magazyn

CANAL+ SPORT 2: Jutro 2 grudnia

Wszystkie kanały
06:00
Sędziowie
odc.: 9
Zostań sędzią
06:35
Sędziowie
odc.: 1
Saimon
07:20
Liga+ Extra
Magazyn
09:00
Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Elche CF - Real Madryt CF
11:00
Basket Office
koszykówka
12:00
Basket Office. Over Time
koszykówka
12:30
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
14:35
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Radomiak Radom
16:45
Tenis: Turniej WTA Finals w Fort Worth - mecz finałowy gry podwójnej: Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova - Weronika Kudermietowa/Elise Mertens
19:00
Ligue1 Review
Magazyn
20:00
Boks: Walka o pasy mistrzowskie WBC World, WBA Super World i IBF World w Arlington - waga półśrednia: Errol Spence Jr. - Yordenis Ugas
22:00
Agnieszka Radwańska. Anatomia zwycięstwa
odc.: 1
22:55
Boks: Walka o pas mistrzowski WBC Fecarbox Silver w Meridzie - waga kogucia: Ernesto Salcedo - Hafit Talavera
00:00
Ekstrapaka: 12. kolejka
Magazyn
01:00
News+
Magazyn sportowy
01:30
LaLiga World
Magazyn
02:00
THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Christian Karembeu
Magazyn
02:30
THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Marcus Babbel
Magazyn

Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222

Zarządzaj swoją telewizją
Zaloguj się do iPolsat Box
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2020 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIIi Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno