Pakiet „FilmBox
Premium”-
dobre filmy
w dobrej cenie!

10 zł
miesięcznie

Nowy Klient

Sprawdź dostępne oferty dla Nowych Klientów

Sprawdź oferty

Przedłuż umowę

Przedłuż umowę i skorzystaj ze specjalnej oferty

Zamów usługę

Przetestuj pakiet

Przetestuj pakiet przez pierwszy miesiąc bez opłat

Aktywuj pakiet

Poznaj pełną gamę kanałów FilmBox i wybierz ofertę odpowiednią dla Ciebie!

Wysmakowana oferta wielokrotnie nagradzanych filmów - uczta dla kinomana. Zdobywcy prestiżowych nagród, świetni aktorzy, głośne obrazy hollywoodzkie i uznane kino europejskie. Na antenie można znaleźć to, co w kinie najlepsze.

Oferuje znakomite filmy i seriale w jakości full HD. Jest to kanał, który pozwala poczuć klimat prawdziwego, wielkoekranowego kina. Adresowany do szczególnie wymagających miłośników kina, dla których jakość obrazu i dźwięku jest tak samo ważna, jak dobry film.

Klasyka rozrywki dla całej rodziny. Kanał prezentuje filmy, które spodobają się zarówno młodszym widzom, jak i dorosłym. W ofercie programowej znajdują się produkcje dla dzieci i młodzieży, zabawne komedie oraz seriale i filmy familijne. Wspólna rodzinna zabawa gwarantowana!

Kanał dla miłośników kina akcji. Prezentuje repertuar z dużą dawką adrenaliny - od kryminałów i filmów sensacyjnych, przez westerny i obrazy katastroficzne, aż po thrillery i horrory. W ciągu dnia ramówkę wypełniają propozycje adresowane do młodszych odbiorców, wieczory natomiast są zarezerwowane dla dorosłego widza.

Prezentuje filmy fabularne, dokumentalne oraz krótkometrażowe autorstwa niezależnych filmowców z całego świata. W repertuarze znajdują się produkcje zaliczane do kina autorskiego, filmy debiutujących reżyserów, produkcje eksperymentalne i offowe w większości prezentowane wyłącznie na festiwalach filmowych.

Sprawdź oferty i wybierz rozwiązanie dla siebie!

TELEWIZJA
SATELITARNA

Sprawdź ›

TELEWIZJA
INTERNETOWA

Sprawdź ›

TELEWIZJA
KABLOWA

Sprawdź ›

Oglądaj również mobilnie w serwisie Polsat Box Go

Sprawdź

Aktywuj ON THE GO i miej telewizję zawsze ze sobą!

Zyskaj możliwość swobodnego oglądania telewizji na urządzeniach mobilnych w aplikacji Polsat Box Go.

Ponad 100 kanałów TV i tysiące materiałów na życzenie - oglądaj nawet na 3 urządzeniach mobilnych jednocześnie.