Strona główna Polsat Box

Prawdziwe historie, trudne związki i emocjonujące konflikty - tym żyje Lifetime za dnia. poznaj kanał Lifetime HD! Kanał dostępny w pakiecie Familijny Max HD, na pozycji 59.
Oglądaj również mobilnie z opcją ON THE GO w serwisie Cyfrowy Polsat GO.

Kanał Lifetime do 7 stycznia 2017 r. zostanie udostępniony dla Abonentów Cyfrowego Polsatu bez dodatkowych opłat*,
od Pakietu Mini HD.

KRÓLOWE SECOND-HANDÓW
Nowy program od wtorku, 10 października o 22:00

Sklepy z odzieżą używaną cieszą się duża popularnością wśród Polaków.
W second-handzie można znaleźć rzeczy zarówno atrakcyjne pod względem ceny jak i oryginalości - są one alternatywą dla popularnych sieciówek, które w ostatnich latach zdominowały rynek modowy. W każdym odcinku programu, dwie uczestniczki będą rywalizować ze sobą na najlepsze kreacje, na których stworzenie powinny wydać jak najmniejszą ilość pieniędzy. Uczestniczki będą musiały skompletować odpowiedni strój na konkretną okazję a ta, której stylizacja zostanie okrzyknięta najdroższą zdaniem publiczności, otrzyma tytuł królowej second-handu wygrywając tym samym odcinek. Program poprowadzi jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych Tamara Gonzalez Perea lepiej znana jako Macademian Girl.

SUPERMODEL:
DZIECI GWIAZD

Nowy program od środy,
11 października o 22:00

W programie poznajemy grono młodych modelek i modeli, którzy pragną zrobić równie wielką karierę jak ich sławni rodzice. Mają po nich nazwisko i geny, wydaje się więc, że są skazani na sukces, ale w świecie bezwzględnej rywalizacji dobre pochodzenie nie wystarczy. Młodzi ludzie odkrywają, że pokazywanie się na wybiegu to ciężka praca, a znane nazwisko może też być obciążeniem, ponieważ wiążą się z nim określone oczekiwania i wymagania. Tymczasem rodzice, którzy utorowali drogę swoim pociechom, przekonują się, że znacznie łatwiej być gwiazdą, niż ją wychować.
Bohaterami programu są przedstawiciele młodego pokolenia modelek i modeli, stojący być może u progu wielkiej kariery: Cambrie i Faith Schroder (córki Ricky’ego Schrodera), Atiana De La Hoya (córka aktorki i modelki Shanny Moakler i boksera Oscara De La Hoya), Arissa Le Brock (córka supermodelki i aktorki Kelly Le Brock i aktora Stevena Seagala), Cairo Peele (córka supermodelki Beverly Peele), Jake Moritt (syn aktorki Kristy Allen) i Janis Ostojic (syn modela J.D. Ostojica).

MODA NA CZAS

Nowy program od wtorku,
10 października o 21:00

W każdym odcinku, prowadzonym przez Alexę Chung, modelkę i osobowość telewizyjną, czworo utalentowanych projektantów rywalizuje ze sobą, tworząc własne kolekcje – na co mają dokładnie jedną dobę. Po pierwszej rundzie, w której oceniane są nowatorstwo i estetyka, dwaj najlepsi uczestnicy przechodzą dalej, by przygotować kolekcję tematyczną do własnego pokazu na wybiegu z udziałem gwiazd. Konkursowe kolekcje złożone z trzech elementów i uszyte przez utalentowane zespoły krawieckie, będą oceniali jurorzy: projektantka Cynthia Rowley, Derek Blasberg z działu mody "New York Timesa" oraz wpływowy publicysta James LaForce.
Zegar tyka, a my dowiadujemy się, kto ma wizję, talent i determinację, by zdobyć nagrodę pieniężną i być może zostać następnym wielkim nazwiskiem w świecie mody.

RANDKA W CIEMNO

Nowy program od środy,
20 października o 22:00

Todd Sharp stanowi połączenie pit bulla z showmanem. Jako trener tanecznego zespołu uniwersytetu Louisville doprowadził swój zespół do piętnastu mistrzostw kraju. Wkrótce rozpoczną się kolejne zawody, a Todd zrobi wszystko, by podtrzymać reputację najlepszej ekipy w Ameryce. Chcąc osiągnąć kolejny sukces, będzie musiał wcielić się w role psychologa, ojca, starszego brata, najlepszego przyjaciela i bezlitosnego przełożonego. Tak się bowiem składa, że jego światowej klasy zespół złożony jest wyłącznie z nastolatek.

Aktywuj ON THE GO i miej
telewizję zawsze ze sobą!

Zyskaj możliwość swobodnego oglądania telewizji
na urządzeniach mobilnych z aplikacją Cyfrowy Polsat GO.

nawet 100 kanałów TV i tysiące materiałów
na życzenie- oglądaj nawet na 3 urządzeniach
mobilnych jednocześnie.

Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)


Zarz�dzaj swoj� telewizj�
Zaloguj si� do iPolsat Box
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2015 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony