U nas Dzień Dziecka trwa dwa tygodnie!

W tym czasie tj. od 28.05 do 10.06.2018r. kanały Nickelodeon, NickToons oraz Nick Jr. będą dostępne dla Abonentów Cyfrowego Polsatu na dekoderach oraz mobilnie, w aplikacji Cyfrowy Polsat GO bez dodatkowych opłat*.

Z okazji Dnia Dziecka nie mogło też zabraknąć dodatkowych treści VOD! W serwisie Cyfrowy Polsat GO znajdziecie wybrane odcinki seriali:

  • Psi Patrol
  • Dora poznaje świat
  • Spongebob Kanciastoporty
  • Wróżkowie chrzestni
  • Grzmotomocni
  • Niebezpieczny Henryk

Dzień Dziecka świętuj z nami i swoimi ulubionymi bohaterami! Czekają na Ciebie:

NIEBIEZPIECZNY HENRYK, sezon 4

Jeszcze więcej nowych niebezpiecznych misji i szalonych perypetii przezabawnego Henryka Harta! W nowym sezonie przekonamy się, czy „Kapitanowi B” i Henrykowi uda się wspólnie wyciągnąć Game Shakers z poważnych opałów?

PSI PATROL, sezon 4

W nowym sezonie sześcioro bohaterskich szczeniąt: Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma i Sky, będą chcieli uratować z opresji jeszcze więcej ludzi i zwierząt! Za pomocą specjalnych gadżetów odważne szczeniaki znowu będą walczyć z niesprawiedliwością, zmieniając świat na lepsze.

DORA I PRZYJACIELE

Zupełnie nowe przygody Dory i jej Przyjaciół. Dora przeprowadziła się do pięknego miasta nad morzem - Playa Verde. Uczęszcza do nowej szkoły i jest bardziej zajęta niż kiedykolwiek przedtem. Ma paczkę nowych przyjaciół - Alanę, Emmę, Naiyę, Kate i Pablo, którzy kochają się uczyć i poznawać nowe rzeczy. Razem z nimi przeżyje mnóstwo przygód w rytmie rocka i popu!

SPONGEBOB KANCIASTOPORTY

Perypetie SpongeBoba, czyli najzabawniejszej gąbki w oceanie. SpongeBob nosi kanciaste portki i mieszka w domu z ananasa na dnie oceanu, w miejscowości Bikini Dolne. Jego ambicją jest miano najlepszego szefa kuchni, dlatego pracuje w podwodnej restauracji serwującej krabobugery. Swoje szalone przygody SpongeBob przeżywa wspólnie z przyjaciółmi - rozgwiazdą Patrykiem, ośmiornicę Skalmarem oraz wiewiórką Sandy!

WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA, sezon 5

Tytułowe Wojownicze Żółwie Ninja - Leonardo, Raphael, Michelangelo i Donatello stanowią zgrany zespół zmutowanych żółwi o niezwykłych zdolnościach. Drużyna wojowników do perfekcji opanowała wschodnią sztukę walki - ninjutsu i na co dzień ukrywa się w kanałach Nowego Jorku. Codziennym przygodom Żółwi towarzyszy 16-letnia April O'Neil. To dzięki tej dziewczynie wojownicy mają możliwość konfrontacji z cudownym, a jednocześnie wrogim światem Nowego Jorku.

BUNSEN, TY BESTIO!, sezon 1

Bohaterami serialu są niewielka bestia imieniem Bunsen oraz jego nowy najlepszy kumpel Mikey. Od kiedy stwór rozpoczął naukę w szkole średniej, Mikey ze wszystkich sił stara się wszystkim udowodnić, że ludzie i potwory mogą współistnieć, nie wyrządzając sobie nawzajem żadnej krzywdy. Bez względu na przeciwności, chłopaki zawsze trzymają sztamę!

GAME SHAKERS.
JAK WYDAĆ GRĘ?, sezon 2

Dwie dwunastolatki z Brooklynu tworzą najpopularniejszą na świecie grę na urządzenia mobilne, a zarobione pieniądze inwestują we własną firmę specjalizującą się w produkcji kolejnych gier. Czy pogodzą pracę ze szkołą i odniosą sukces?

Nie posiadasz Nickelodeon, NickToons lub Nick Jr. w swoim pakiecie? Zostaw kontakt, oddzwonimy do Ciebie z ofertą!

Zostaw kontakt»

Ulubione bajki, filmy i seriale możesz oglądać na urządzeniach mobilnych!

Aktywuj ON THE GO i miej telewizję zawsze ze sobą!

Zyskaj możliwość swobodnego oglądania telewizji na urządzeniach mobilnych w aplikacji Cyfrowy Polsat GO.

Ponad 100 kanałów TV i tysiące materiałów
na życzenie - oglądaj nawet na 3 urządzeniach
mobilnych jednocześnie.

Dostępne w Google play Dostępne w App store