Bajkowy Dzień Dziecka

Z okazji światowego Dnia Dziecka bajkowy zawrót głowy!

W tym czasie tj. od 20.05 do 17.06.2019r. kanały CBeebies, Disney Junior, Nickelodeon, NickToons oraz Nick Jr. będą dostępne dla Abonentów Cyfrowego Polsatu bez dodatkowych opłat* na dekoderach oraz mobilnie, w aplikacji Cyfrowy Polsat GO.

Dzień Dziecka świętuj z nami i swoimi ulubionymi bohaterami!
Czekają na Ciebie:

Vampirina sezon II od 27 maja, od poniedziałku do piątku o 17:30

Vampirina powraca z większą dawką niesamowitych przygód i niespodzianek! Ina startuje w wyborach na prezydenta klasy i oczekuje odwiedzin przyjaciółki z Transylwanii - Franki Śruby. Gregoria odkrywa, że w domu Strachulescu zalęgły się czarodki. A gdy Bogdan i Roksana wyjeżdżają do Transylwanii, Ina musi zająć się całym strachotelem. Niebieska buzia i ostre kły, każdy w życiu ma własny styl!

Niespodzianka dla fanów Vampiriny
- książeczka z zadaniami!

Fancy Nancy Clancy nowe odcinki od 13 maja, od poniedziałku do piątku o 17:00

Poznajcie przygody sześcioletniej Nancy, z którą nawet najzwyklejszy dzień staje się niezwykły. Z pomocą rodziny, przyjaciół, psa Frenchy'ego oraz ukochanej lalki Marabelle, Nancy potrafi dodać czaru każdej sytuacji, nawet wtedy, gdy nie wszystko idzie po jej myśli. Nancy Clancy bardzo chętnie się z tobą zaprzyjaźni!

Top Wing: Ptasia Akademia codziennie o 13:15 i 18:05

Serial animowany ukazujący podniebne przygody kandydatów na ptasich ratowników. Bohaterowie animacji – Penny, Rod, Swift i Brody - szkolą się w tytułowej Ptasiej Akademii, pragnąc zostać najlepszymi pilotami. Aby tego dokonać, muszą zdobyć szereg odznak, dlatego w każdym odcinku czeka ich masa ekscytujących przygód. Animacja pokazuje dzieciom, jak ważna w rozwiązywaniu codziennych problemów jest praca zespołowa i przyjaźń, podkreślając jednocześnie, że każdy jest na swój sposób wyjątkowy i ma własną rolę do odegrania w grupie.

Noobees Premiera 06.05, emisje od poniedziałku do piątku o 19:35

Silvia nie może wyobrazić sobie swojego życia bez koszykówki, w przeciwieństwie do swojego ojca i brata Ericka, dla których to gry wideo są największą pasją. Nastolatka z czasem przekonuje się, że wirtualny świat jest bardziej fascynujący, niż do tej pory myślała. Kiedy Erick otrzymuje szansę na udział w prestiżowym turnieju eSports, Silvia robi wszystko, żeby mu pomóc. Dziewczyna postanawia dołączyć do nowo utworzonej drużyny Noobees, w której skład wchodzi także temperamentna Tania, nieśmiały Pablo oraz pomysłowy Nico.

SpongeBob Kanciastoporty codziennie o 10:00 i 20:00

Najbardziej zabawna gąbka na świecie, SpongeBob Kanciastoporty, zaprasza do swojego podwodnego świata. Największą aspiracją życiową SpongeBoba jest bycie znakomitym kucharzem, zarabia więc on na życie smażąc kraboburgery w lokalu „Pod Tłustym Krabem”. Choć SpongeBob jest pełen optymizmu i radości, dość często pakuje się w tarapaty. W serialu poznamy także losy reszty mieszkańców Bikini Dolnego, w tym najlepszych przyjaciół SpongeBoba: rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara.

Sara i Kaczorek Od poniedziałku do piątku o 7:20

Sara ma siedem lat, wielkie oczy i zieloną czapeczkę. Mieszka ze swoim najlepszym przyjacielem, Kaczorkiem. Wspólnie przeżywają proste, lecz ciekawe przygody, odkrywając świat - ten wokół siebie i ten nieco dalej - niepewnie, ale zawsze z wielką wyobraźnią. Próbują dosięgnąć tęczy, udają pingwiny, chronią parasolkę przed zmoknięciem! Wokół nich mieszkają przyjaciele i sąsiedzi, tacy jak Robaczek, Szalikowa Babcia, Szalotki czy Chłopiec na Hulajnodze. Sara i Kaczorek to uroczy, nieco ekscentryczny serial ukazujący nowe doświadczenia i lekcje, jakie w dzieciństwie przynosi nam codzienność.

Łapkozaury od poniedziałku do piątku o 11:05

Łapkozaury to opowieść o trzech niezwykle ciekawskich dinozaurach, które stawiają sobie za cel dotrzeć wszędzie, gdzie się da, żeby zobaczyć, poczuć i robić wszystko, co tylko jest możliwe. Kolorowe animacje, inspirujące historie i przesympatyczne postacie składają się na magiczny program dla dzieci w wieku przedszkolnym, które tak jak Łapkozaury dopiero zaczynają poznawać otaczający świat i codziennie odkrywają nowe i pasjonujące doświadczenia, przedmioty, miejsca i uczucia.

Nie posiadasz któregoś z kanałów dziecięcych w swoim pakiecie?
Zostaw kontakt, oddzwonimy do Ciebie z ofertą!

Ulubione bajki, filmy i seriale możesz oglądać na urządzeniach mobilnych!

Aktywuj ON THE GO i miej telewizję zawsze ze sobą!

Zyskaj możliwość swobodnego oglądania telewizji na urządzeniach mobilnych w aplikacji Cyfrowy Polsat GO.

Ponad 100 kanałów TV i tysiące materiałów na życzenie - oglądaj nawet na 3 urządzeniach mobilnych jednocześnie.