Oglądaj Chicago P.D. na kanale 13 Ulica w Cyfrowym Polsacie

na pozycji 51 w telewizji satelitarnej i kablowej IPTV

na pozycji 421 w telewizji internetowej

Premiera dwóch pierwszych odcinków Chicago P.D. już 4 listopada o 22:00. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek od 22:00.

Chicago P.D. to kolejna po Chicago Fire i Chicago Med produkcja, której akcja toczy się w mieście bliskim sercu Polaków.
Najnowszy spin-off rozszerza cieszące się ogromną popularnością uniwersum Chicago, na co wpływ ma z pewnością osoba stojąca za sukcesem serii - zdobywca nagrody Emmy, producent Dick Wolf.

Szukasz oferty TV dla siebie lub bliskich?
Zapoznaj się z naszymi ofertami!

Dzięki polskiej premierze Chicago P.D. na kanale 13 Ulica razem przyjrzymy się pracy policjantów z dwóch różnych sekcji posterunku policji z 21. okręgu Chicago - mundurowych ze służby patrolowej i detektywów z wydziału wywiadowczego.

Szefem tego ostatniego jest sierżant Hank Voight (Jason Beghe), który jest skłonny nieco nagiąć zasady, jeśli dzięki temu sprawiedliwości stanie się zadość. Każdy z odcinków opowiada o prowadzonych przez ekipę Voighta sprawach, nie pomijając wątków osobistych bohaterów, którzy muszą pogodzić życie rodzinne ze stresującą i niebezpieczną pracą w służbie społeczeństwa.

Oprócz przewodzącego oddziałem Voighta bohaterami serialu są detektywi: Antonio Dawson (w tej roli Jon Sedan), Jay Halstead (Jesse Lee Soffer) - obaj znani fanom Chicago Fire - oraz Erin Lindsay (Sophia Bush znana z Pogody na miłość, Wiecznego studenta czy Hatfields & McCoys: Wojna klanów), którą z sierżantem łączy owiana tajemnicą przeszłość. Na posterunku zobaczymy również Adama Ruzeka (Patrick John Flueger z 4400, Hatfields & McCoys: Wojna klanów), Kim Burgess (Marina Squerciati) czy Kevina Atwatera (LaRoyce Hawkins).

 

Zobacz zwiastun

Oglądaj również mobilnie, z aktywną opcją ON THE GO
w serwisie Cyfrowy Polsat GO

Aktywuj ON THE GO i miej telewizję zawsze ze sobą!

Zyskaj możliwość swobodnego oglądania telewizji na urządzeniach mobilnych w aplikacji Cyfrowy Polsat GO.

Ponad 100 kanałów TV i tysiące materiałów na życzenie - oglądaj nawet na 3 urządzeniach mobilnych jednocześnie.