Nawet 27 kanałów bez dodatkowych opłat!

Dla naszych Abonentów, na zimowe wieczory, jeszcze więcej rozrywki! Otwieramy nawet 27 kanałów bez dodatkowych opłat* w telewizji satelitarnej, kablowej oraz mobilnie w Cyfrowy Polsat GO z aktywną opcją ON THE GO.

Filmowe hity, wciągające seriale, zapierające dech w piersiach dokumenty dostępne aż do 6 stycznia 2020 roku.

Chcesz oglądać kanały po zakończeniu promocji?
Sprawdź ofertę!

Wybierz kanał i sprawdź nadchodzące premiery!

„Chicago P.D.” podwójne odcinki w każdy poniedziałek od 22:00

Chicago P.D. to kolejna po "Chicago Fire" i "Chicago Med" produkcja, którego akcja toczy się w mieście bliskim sercu Polaków. Najnowszy spin-off rozszerza cieszące się ogromną popularnością uniwersum Chicago, na co wpływ ma z pewnością osoba stojąca za sukcesem serii - zdobywca nagrody Emmy, producent Dick Wolf.

Dzięki polskiej premierze Chicago P.D. na kanale 13 Ulica razem przyjrzymy się pracy policjantów z dwóch różnych sekcji komisariatu 21- mundurowych ze służby patrolowej i detektywów z wydziału wywiadowczego. Szefem tego ostatniego jest sierżant Hank Voight (Jason Beghe), który jest skłonny nieco nagiąć zasady, jeśli dzięki temu sprawiedliwości stanie się zadość. Każdy z odcinków opowiada o prowadzonych przez ekipę Voighta sprawach, nie pomijając wątków osobistych bohaterów, którzy muszą pogodzić życie rodzinne ze stresującą i niebezpieczną pracą w służbie społeczeństwa.

„CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” maraton z serialem: 3 odcinki w każdą środę od 21:00

To już przedostatni miesiąc maratonu intrygujących śledztw spod znaku CSI.

Ekipa działająca na zachodnim wybrzeżu Ameryki daje popis swojego talentu, umiejętności i doświadczenia. W środy na 13 Ulic będziemy obserwować, jak zespół D.B. Russella (w tej roli Ted Danson) zmaga się z trudnymi sprawami w mieście hazardu.

"Hip Hop: kawałki, które wstrząsnęły Ameryką" Czwartki o 22:00 do 19.12

Każdy z sześciu odcinków serii skupi się na wyjątkowym utworze, kluczowym dla ewolucji amerykańskiej muzyki i kultury. Twórcy wraz z zaproszonymi gośćmi nie tylko przeprowadzą analizę utworów, ale także opowiedzą o warunkach społeczno-ekonomicznych, w jakich powstawały oraz wpływie jaki wywarły na całe pokolenia słuchaczy i innych muzyków.

Cykl: Rodzinne soboty - Dwa filmy przygodowe w każdą sobotę w grudniu od 19:00

AMC zaprasza na rodzinne wieczory pełne przygód w każdą sobotę grudnia od 19:00. Podążajcie śladami rodzeństwa Cortez we wszystkich trzech odsłonach „Małych agentów”, odkryjcie co jest przyczyną kłopotów w „Mieście Cienia” i przenieście się do bajkowych krain razem z bohaterami „Narzeczonej dla księcia” i „Elli zaklętej”.

"Ultraviolet 2.0"

Serial kryminalny, w którym tajemnice i niewyjaśnione przez policję sprawy rozwiązuje tytułowa grupa Ultraviolet, działająca w sieci i wykorzystująca do tego siłę nowych technologii.

W drugim sezonie Ultravioletu, Ola, główna bohaterka, musi zmierzyć się z niebezpieczeństwem zagrażającym jej rodzinie, co sprawia, że zaangażowanie bohaterki w rozwiązywane sprawy staje się bardzo osobiste.

"Punkt zapalny"

Modne przedmieścia Moskwy. Psycholog Artem zajmuje się terapią prowokatywną, uważając, że brutalne skonfrontowanie pacjentów z ich obawami to najszybsza i najbardziej efektywna forma terapii.

Jednak jego własne życie jest pogrążone w chaosie odkąd trafił do więzienia za spowodowanie samobójstwa pacjenta. Po wyjściu na wolność otwiera tymczasowy gabinet w luksusowym wieżowcu i zabiera się do pracy, jednocześnie próbując przywrócić swoje życie na dawne tory. Oznacza to odzyskanie żony, walkę o utrzymanie prawa do wykonywania zawodu, ochronę nastoletniej siostry przed jej agresywnym chłopakiem i, co najważniejsze, wykazanie swojej niewinności w sprawie śmierci dawnego pacjenta. Pomaga swoim klientom, błyskotliwie rozwiązując ich na pierwszy rzut oka niemożliwe do rozwiązania problemy. Czy będzie w stanie pomóc sam sobie?

„Who Wants to Be a Millionaire z Jeremym Clarksonem” piątki 22:30

Jeremy Clarkson powraca z nowym sezonem najpopularniejszego teleturnieju na świecie. Piętnaście pytań, cztery koła ratunkowe i milion funtów do wygrania! A także kilka nowości w formule programu, m.in. pytanie do prowadzącego. Który z uczestników zachowa zimną krew i sięgnie po najwyższą wygraną?

„Louis Theroux: tajemnica tamtej nocy” środa 11 grudnia, godz. 22:30

Nagradzany dokumentalista Louis Theroux udaje się na wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych, aby zbadać wzrost liczby przypadków napaści seksualnej na kampusach uniwersyteckich. Spotyka młodych mężczyzn oskarżonych o gwałt, którzy choć nie są winni przed sądem, to mierzą się z groźbą wydalenia z uczelni. Na początku swej podróży Louis poznaje Saifa Khana, neurobiologa, którego oskarżono o zgwałcenie kolegi. Jego uniwersytet bada roszczenia oddzielnie, mimo że Saif nie został uznany za winnego prawomocnym wyrokiem w sądzie.

„Siedem światów jedna planeta” niedziele 11:00

Najnowsza seria przyrodnicza z narracją Sir Davida Attenborough zabiera widzów w niesamowitą podroż przez siedem wyjątkowych światów. Miliony lat temu niewyobrażalne siły rozerwały skorupę Ziemi dając początek siedmiu nadzwyczajnym kontynentom. Każdy z nich jest oddzielnym światem, z niepowtarzalnym klimatem, ukształtowaniem terenu oraz wyjątkowymi przedstawicielami fauny i flory.

„Pielgrzymka do Santiago” od czwartku 19 grudnia, godz. 20:55

Czy pielgrzymowanie do miejsc świętych zachowało w obecnych czasach swój głębszy wymiar? Grupa Brytyjczyków reprezentująca różne wyznania i przekonania postanawia to sprawdzić na własnej skórze. Każdy z nich ma inny bagaż życiowych doświadczeń i własny powód do pielgrzymowania. Wyposażeni w plecaki oraz buty trekkingowe wyruszają w 15-dniową wędrówkę po północnej Hiszpanii. Do osiągnięcia celu mają 780 kilometrów.

„Nędznicy” od wtorku 17 grudnia, godz. 22:30

Serialowa adaptacja słynnej powieści autorstwa Victora Hugo. Do udziału w sześcioodcinkowej produkcji BBC zaproszono plejadę gwiazd. W obsadzie m.in.: Dominic West, David Oyelowo, Lily Collins oraz laureatka Oscara Olivia Colman. „Nędznicy” to ponadczasowa opowieść o miłości, niesprawiedliwości, odkupieniu i nadziei osadzona we Francji początku XIX wieku.

„Prasa” od poniedziałku 9 grudnia, godz. 22:30

Codzienne życie członków redakcji dwóch konkurencyjnych gazet, którzy próbują połączyć stresujące obowiązki zawodowe z życiem prywatnym. Podporządkowani nieustannej presji 24-godzinnego życia newsów, pełni pasji dziennikarze bezustannie rywalizują o sensacyjne materiały na pierwsze strony gazet. W tle ich pełne wyzwań i obłudy życie osobiste.

„Nowy wymiar remontu” wtorki 20:55

Czy wirtualna rzeczywistość może być przydatna podczas remontu? Okazuje się, że tak! Nowatorski program poświęcony renowacji domów jest tego świetnym przykładem. Każdy odcinek przedstawia właścicieli nieruchomości, którzy chcieliby gruntownie odmienić swój dom. Dwoje rywalizujących ze sobą architektów za pomocą starannie wykonanych wizualizacji oraz rzeczywistości wirtualnej przedstawia uczestnikom dwa zupełnie odmienne projekty ich domu po remoncie.

„Queen of the World” od piątku 20 grudnia, godz. 20:55

Program „Queen of the World” daje ekskluzywny wgląd w prywatne życie Królowej Elżbiety II i pozostałych członków rodziny królewskiej oraz bada dziedzictwo brytyjskiej monarchii i kierunek, w którym zmierza.

„Taffy” premiera w poniedziałek 2 grudnia o 16:15, emisja od poniedziałku do niedzieli o 16:15 do 20 grudnia

Premiera kolejnych odcinków serialu „Taffy” już w grudniu w Boomerangu! Tej zimy widzowie przekonają się na jakie nowe pomysły wpadnie tytułowy spryciarz. Jedno jest pewne - doberman Pani Majętnej, który wabi się Bentley nie będzie zadowolony. Ta dwójka żyje jak pies z kotem, a raczej jak pies z szopem! Czy uda im się zakopać topór wojenny?

„DC Super Hero Girls” premiera w poniedziałek 2 grudnia o 14:50, emisja od poniedziałku do piątku o 14:50 do 6 grudnia

Pora na nowe losy niezwykłych uczennic z Metropolis! Z początkiem grudnia drużyna „DC Super Hero Girls” stawi czoła nietypowym wyzwaniom. Jessica Cruz i Wonder Woman wraz z Green Lantern spróbują przekonać Batgirl, by posprzątała kryjówkę, zanim jej kolekcja gadżetów i śmieci całkowicie ją wypełni. Przygody superbohaterek tylko w Cartoon Network.

„Hej Duggee!” od poniedziałku 16 grudnia, godz. 8:50

Duggee to duży pies, który prowadzi świetlicę szkolną, nazywaną Klubem Małego Zucha, gdzie dzieci mogą się bawić i dokazywać, a przede wszystkim - robić różne ciekawe rzeczy! Na początku każdego odcinka tego kolorowego, zabawnego, chwilami surrealistycznego serialu animowanego Duggee wita Zuchy - grupkę ciekawskich maluchów przyprowadzonych do klubu przez rodziców. A potem jest dużo śmiechu i nauki, gdy pod okiem cierpliwego Duggee Zuchy odkrywają nowe rzeczy w otaczającym je świecie.

„Odlotowcy - Go Jetters” od poniedziałku 30 grudnia, godz. 14:40

Mnóstwo zabawnych sytuacji, praca zespołowa, akcja trzymająca w napięciu, kapitalne gadżety i zaskakujące informacje o zupełnie nowych miejscach. Bohaterami tej barwnej animacji są Xuli, Kyan, Lars i Foz, podróżujący po całym świecie w towarzystwie swojego nauczyciela, opiekuna i przyjaciela - niesamowitego, imprezowego jednorożca o imieniu Megarożec.

„Detektyw Malton kontra zbrodnia” od 2 do 13 grudnia, w dni powszednie o północy

Seria prowadzona przez Jackie Malton, byłą detektyw Scotland Yardu, jedną z pierwszych kobiet z grupy specjalnej zajmującej się walką z rozbojami. Jackie przeanalizuje słynne brytyjskie śledztwa, wykorzystując przy tym akta oraz wiedzę ekspertów, policjantów i detektywów, którzy przyczynili się do rozwiązania tych spraw.

„DNA polskich zbrodni” od 14 grudnia w soboty od 21:00

Gospodarze programu - jedna z najpopularniejszych w Polsce autorek powieści kryminalnych, Joanna Opiat-Bojarska oraz Marcin Myszka, youtuber prowadzący kanał Niediegetyczne i podcast Kryminatorium - rozłożą na czynniki pierwsze 10 najgłośniejszych spraw kryminalnych ostatnich lat i pokażą, na jakiej podstawie doszło do skazania winnych.

„Comedy Club” od poniedziałku do piątku o 22:00

Polski stand-up ma się coraz lepiej, a najlepszym tego przykładem jest „Comedy Club”! W każdym sezonie programu występują zarówno weterani "one man show", jak i młodzi komicy chcący zaprezentować się widzom Comedy Central. Kolejną dawkę najlepszego humoru stacja zaaplikuje swoim widzom jesienią. Już 18 listopada premiera czwartego sezonu „Comedy Club”, w którym w roli gospodarza zadebiutuje Michał Pałubski. Aktor, artysta kabaretowy i stand-uper, który swój wyjątkowy komediowy talent udowodnił m. in. w poprzednich sezonach programu. W programie zobaczmy występy m. in. Rafała Rutkowskiego, Wiolki Walaszek, Jaśka Borkowskiego, Agnieszki Matan, Tomasza Jachimka i Czesława Mozila.

„Przyjaciele” od poniedziałku do piątku o 18:00

Jeden z najpopularniejszych seriali w historii, koncentrujący się na życiu szóstki przyjaciół mieszkających na nowojorskim Manhattanie. Rachel jest pasjonatką mody z dobrego domu, która do Nowego Jorku uciekła prosto z przed ołtarza. Jej najlepsza przyjaciółka z lat szkolnych, Monica to pedantyczna szefowa kuchni, z kolei Phoebe - artystyczna dusza z mocno pokręconą przeszłością. Brat Monicki, Ross jest paleontologiem, Joey gwiazdą opery mydlanej, a Chandler… po prostu Chandlerem. Mimo iż wiele ich dzieli, połączyła ich wyjątkowa przyjaźń, pełna smutków, radości i zabawnych nieporozumień.

„Operacja, auć!” w grudniu codziennie o godz. 18:00

Poznajcie dwóch mądrych i zabawnych lekarzy i braci-bliźniaków - Chrisa i Xanda van Tulleken! Przedzierają się przez gąszcz medycyny i biologii, aby dokładnie pokazać, jak działa nasz zadziwiający i fascynujący organizm oraz - co się dzieje, gdy ten organizm nie działa, jak powinien! Uczestniczą w operacjach, rozmawiają z prawdziwymi pacjentami w szpitalu, oglądają połamane kości i analizują dziwne przypadki. A poza tym eksperymentują na sobie wzajemnie - nieźle! Odkrywają rzeczy, o których nie mieli pojęcia - przekonajcie się sami. Wiedzieliście, że kicha się przez usta? Naprawdę! Dziwaczne? Nieprawdopodobne! – czas przekonać się, z czego rzeczywiście jesteśmy zbudowani!

„Okropne historie” w grudniu codziennie o godz. 19:00

Czy wiesz, że jedna z wojen toczyła się o koszyk? Albo że cierpiący na chorobę morską kurczak spowodował porażkę Rzymian? „Okropne historie” pokazują historię taką, jak naprawdę się zdarzyła - ze wszystkimi jej okropnościami. Poznaj bohaterów, drani i nieuleczalnych romantyków. Dowiedz się, dlaczego król Henryk VIII nie byłby dobrym doradcą w kwestii randek albo dlaczego bycie dzieckiem epoki wiktoriańskiej nie należało do przyjemności. Popływaj z Vikingami i unikaj zepsutych władców. Posłuchaj niesamowitych pieśni z dawnych czasów, w tym hitów Marii Stuart, wojennych watażków i pierwszej pielęgniarki Florence Nightingale. Daj się rozśmieszyć "Okropnym historiom"!

„Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” poniedziałek-piątek, o 18:00

Marinette i Adrien stali się bliskimi przyjaciółmi. Dziewczyna przekonuje się, że wcale nie jest łatwiej wyznać uczucia przyjacielowi. Na domiar złego zakłamana Lila wraca do szkoły. A już bez tych atrakcji życie Marinette jest pełne niebezpiecznych przygód. Teraz nasi superbohaterowie posiadają nowe moce i mogą liczyć na pomoc przyjaciół, ale Władca Ciem też staje się coraz silniejszy.

„Raven na chacie” poniedziałek-piątek, o 17:30

Nasi bohaterowie spełniają się twórczo! Booker, Nia i Tess w zespole muzycznym. Raven chce stworzyć własną markę odzieżową, a Chelsea odnajduje się jako coach personalny.

„Vampirina” poniedziałek-piątek, o 17:30

Vampirina powraca z większą dawką niesamowitych przygód i niespodzianek! Ina startuje w wyborach na prezydenta klasy i oczekuje odwiedzin przyjaciółki z Transylwanii - Franki Śruby. Gregoria odkrywa, że w domu Strachulescu zalęgły się czarodki. A gdy Bogdan i Roksana wyjeżdżają do Transylwanii, Ina musi zająć się całym strachotelem. Niebieska buzia i ostre kły, każdy w życiu ma własny styl!

„Lwia Straż” poniedziałek-piątek, o 15:30 i 18:30

Lwia Straż znowu broni Lwią Ziemię. Kion, Bunga i reszta Lwiej Straży walczą z drapieżnikami, żeby chronić swój dom i zachować Krąg Życia.

„Z kamerą u Kardashianów” nowe odcinki 17 sezonu w niedziele o 21:00

We wrześniu zadebiutował najnowszy, siedemnasty sezon „Z kamerą u Kardashianów”, w którym możemy obserwować nowe perypetie członków rodziny, a w tej serii dzieje się bardzo dużo. Khloe, świeżo upieczona matka, przeżywa zdradę partnera. Kim oczekuje narodzin czwartego dziecka, które przyjdzie na świat dzięki surogatce, a Kourtney świętuje czterdzieste urodziny i nie może pogodzić się z upływem czasu. Pomimo problemów, niesnasek i różnych dramatów Kardashianowie przyjmują wyzwania losu z podniesionym czołem. Wiedzą, że nawet w najtrudniejszych chwilach mogą na sobie nawzajem polegać.

„Plastyczna Fuszerka” oglądaj w piątki o 21:00

Niektórzy dążąc do osiągnięcia perfekcyjnego wyglądu podejmują działania, których skutki okazują się zaskakujące, a czasem wręcz opłakane. W listopadzie E! rozpoczyna emisję nowego sezonu serialu, w którym światowej sławy chirurdzy plastyczni, Terry Dubrow i Paul Nassif, naprawiają pozornie nieodwracalne błędy poprzedników.

„Świat w ogniu: Początki” premiera: niedziela 10 listopada, godz. 21:30

Poruszająca, wielowątkowa opowieść z czasów II wojny światowej, widzianej oczami uwikłanych w nią zwykłych ludzi ze wszystkich stron globalnego konfliktu. Fabuła stopniowo wprowadza nas w koszmar wojny, począwszy od najazdu Niemiec na Polskę we wrześniu 1939 r., a skończywszy na okresie bitwy o Anglię. Poznamy przeplatające się ze sobą losy bohaterów z Wielkiej Brytanii, Polski, Francji, Niemiec i Stanów Zjednoczonych, którzy próbują radzić sobie w nowej, wojennej rzeczywistości. Serial ukazuje pierwszy okres wojny z zupełnie nowej perspektywy, skupiając się na indywidualnych, ludzkich historiach rozgrywających się w tych przełomowych momentach XX wieku.

„BLUE WORLD” poniedziałki i wtorki od 19:00

Uhonorowana nagrodą Emmy seria przyrodnicza ukazująca podwodny świat. Jej producentem jest Jonathan Bird, jeden z najlepszych na świecie filmowców specjalizujących się w zdjęciach podwodnych.

„X GAMES MINNEAPOLIS 2019” piątki godz. 18:00

X Games poszerzają swój globalny zasięg - tym razem zawitają do Minneapolis. Oprawą letniej edycji zawodów będzie oszałamiająca przyroda. Możemy spodziewać się naprawdę spektakularnych wyczynów.

„9-1-1” premierowe odcinki we wtorki o 21:05

Serial 9-1-1 opowiada o doświadczeniach policjantów, ratowników medycznych oraz strażaków, którzy na co dzień stają w obliczu szokujących i pełnych napięcia przypadków. W trzecim sezonie pracownicy służb ratowniczych zostają wezwani na miejsce przerażającego kataklizmu. Muszą pomóc ofiarom potężnego tsunami, które uderzyło w okolice Santa Monica.

„Chicago Fire” premierowe odcinki we wtorki o 22:00

Chicago Fire to przejmujące historie strażaków, ratowników medycznych i sanitariuszy, którzy tworzą bohaterską rodzinę Remizy 51. W najnowszej odsłonie zobaczymy nie tylko spektakularne akcje ratownicze, ale również będziemy świadkami codziennego życia ulubionych bohaterów i kłopotów, z którymi muszą się oni mierzyć po służbie.

„Współczesna rodzinka” premierowe odcinki w poniedziałki o 21:05

Klan Prittchet-Dunphy-Tucker to cudowna, duża i wielokulturowa rodzina, uwielbiana przez widzów na całym świecie. Emitowany już od dekady serial, nieprzerwanie bawi widownię i pozwala spojrzeć na rodzinne zmagania z przymrużeniem oka. W sezonie 10. bohaterowie znajdą się w wielu kłopotliwych sytuacjach, z których będą musieli wybrnąć z właściwym dla siebie humorem.

„Family Guy” soboty od 22:00

Serial opowiada historię dysfunkcyjnej rodziny Griffinów mieszkających w fikcyjnym mieście Quahog. Na członków tej nietypowej rodzinki składają się tata Peter, mama Lois, córka Meg, synowie Chris i Stewie oraz pies Brian. W tej odsłonie serialu nie zabraknie zwariowanych sytuacji, przezabawnych żartów i pakowania się przez rodzinę w kłopoty praktycznie na każdym kroku.

„Warsaw Shore” niedziele o 23:00

W najnowszym sezonie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy” znani imprezowicze bawią się w jednej z popularnych nadmorskich miejscowości. W nowej edycji udział biorą: Ania "Mała", Ewelina, Ewa i Anastasiya oraz Piotr „Pedro”, Damian „Stifler”, Kasjusz, Damian „Dzik” i Patryk Spiker. Do imprezowiczów dołączył również gość specjalny, węgierski celebryta Gábo, który od razu wpadł w oko wszystkim uczestniczkom. W nadmorskiej przygodzie Ekipowiczom towarzyszyć będą także tajemniczy, „terminatorzy”. Kim będą, czym zaskoczą i co zaoferują?

„Ex na plaży US” premiera: 10.12.2019, wtorki o 22:00

Dziesięcioro seksownych singli ucieka na tropikalną wyspę, by przeżyć jedyne w swoim rodzaju romantyczne wakacje pełne zabawy i słońca. Ale gdy zaczyna się impreza, na plaży pojawiają się nieproszeni goście...

„Europa z powietrza” maraton z programem 24-26.12 od 15:00

Europa, choć wydaje się nam świetnie znana, pełna jest ukrytych skarbów natury i zniewalających konstrukcji o których nie mieliśmy pojęcia. Nowa seria National Geographic „Europa z powietrza” pokaże nam, że nie trzeba podróżować daleko, by odkrywać niezwykłe miejsca! Spójrz na Polskę i nasz kontynent z lotu ptaka i poznaj jego nowe oblicze.

„Na krawędzi” premierowe odcinki w środy o 21:00

Gdy ważą się ludzkie losy, każdy drobiazg może przechylić szalę. Historie tych, którzy śmiało igrają ze śmiercią, otwierają oczy na piękno życia. Program National Geographic „Na krawędzi” pokazuje jak podróże, wycieczki czy ekstremalne przygody mogą skończyć się tragicznie dla ich uczestników.

„Wyścig z czasem” premiera: 2 grudnia o 20:00

W społeczeństwie przyszłości walutą jest czas. Najbogatsi, czyli młodzi, zdrowi i piękni mogą żyć tysiące lat, podczas gdy biedota budzi się co rano, mając do dyspozycji kilkanaście godzin.

Maraton ze Shrekiem - „Shrek 2”, „Shrek trzeci”, „Shrek forever” 25 grudnia o 14:00

„Shrek 2”: Shrek i Fiona postanawiają odwiedzić rodziców księżniczki, którzy nie wiedzą jednak, że poślubiła ona ogra, a sama zmieniła się w ogrzycę.
„Shrek trzeci”: Shrek i Fiona nie czują się dobrze w roli pary królewskiej, więc ogr wyrusza na poszukiwanie innego następcy tronu.
„Shrek forever”: Życie Shreka popadło w rutynę; ot żona, dzieci i pieluchy. Tęskniąc za czasami, kiedy budził postrach wśród okolicznych wieśniaków, ogr kupuje od Rumpelstiltskina jeden beztroski dzień.

„Wydział zabójstw Stambuł” w każdą sobotę, godz. 20:00

Jest atrakcyjnym i szarmanckim mężczyzną, a do tego odnosi ogromne sukcesy zawodowe. Świadomy ciążącej na nim odpowiedzialności i charakteryzujący się ogromnym poczuciem sprawiedliwości komisarz Mehmet Özakin walczy w metropolii nad Bosforem na dwóch frontach: z przestępcami i z biurokracją, która częstokroć przeszkadza mu w sprawnym prowadzeniu śledztwa.

„Piosenka dla Mii” oglądaj 24.12.2019, godz. 20:00

Wydaje się, że Sebastian posiadł już wszystko, by wieść spokojne, szczęśliwe życie. Jest przystojny, ma dobry zawód, a kobiety za nim szaleją. Poza tym został obdarzony niesamowitym głosem, który zapewni mu oszałamiającą karierę wokalną. Niestety, wskutek wypadku Sebastian traci wzrok. Wtedy w jego życiu pojawia się Mia, która uczy go na nowo postrzegać świat.

„Noc Oczyszczenia” podwójne odcinki we wtorki od 22:00. Początek 5 listopada

Dystopijny obraz alternatywnej Ameryki, w której bohaterowie usiłują przetrwać coroczną noc czyszczenia, podczas której przez dwanaście godzin wszelkie przestępstwa stają się legalne. Nie obowiązują żadne zasady współżycia społecznego. Chciwość, przemoc, a nawet zbrodnia zostają usankcjonowane. Pośród panującego chaosu bohaterowie muszą rozważyć, jak daleko są skłonni się posunąć, by przetrwać. Między innymi Miguel, żołnierz piechoty morskiej szukający siostry, zajmująca kierownicze stanowisko Jane, dla której noc oczyszczenia jest doskonałą okazją do zemsty oraz przedsiębiorcy Jenna i Rick, zdecydowani zapomnieć o etyce zawodowej.

Maraton filmów o superbohaterach

Każdego dnia kanał dostarcza solidna dawkę rozrywki, zapraszamy do śledzenia ramówki kanału.

„4 Blocks” premiera w poniedziałek 2 grudnia o 23:00, emisja w każdy poniedziałek o godz. 23:00, do 16 grudnia

Już 2 grudnia premiera trzeciego sezonu „4 Blocks” w TNT. W każdy poniedziałek widzowie będą mogli śledzić nowe losy przywódcy arabskiego klanu - Toniego. Wplątany w spiralę intryg i zdrady Toni Hamady musi na kiedy indziej odłożyć swoje plany o porzuceniu światka przestępczego i prowadzeniu spokojnego życia z żoną oraz córką.

Sylvestrowa Noc wtorek 31 grudnia

„Wyścig” godz. 11:55, „Cop Land” godz. 14:15, „Zabójcy” godz. 16:15, „Rocky” godz. 18:40, „Człowiek demolka” godz. 21:00, „Tango i Cash” godz. 23:10

Rok zbliża się ku końcowi, oznacza to, że wielkimi krokami nadchodzą też imieniny Sylwestra! TNT zaprasza na dzień przepełniony produkcjami, w których rolę główną zagra nie kto inny, jak sam kultowy hollywoodzki aktor - Sylvester Stallone.

Oglądaj również mobilnie, z aktywną opcją ON THE GO w serwisie Cyfrowy Polsat GO

Aktywuj ON THE GO i miej telewizję zawsze ze sobą!

Zyskaj możliwość swobodnego oglądania telewizji na urządzeniach mobilnych w aplikacji Cyfrowy Polsat GO.

Ponad 100 kanałów TV i tysiące materiałów na życzenie - oglądaj nawet na 3 urządzeniach mobilnych jednocześnie.