Wiosenna niespodzianka dla naszych Abonentów!
Nawet 30 kanałów w prezencie!

Już teraz, możesz zobaczyć hity filmowe, wciągające seriale, bajki dla najmłodszych, bez dodatkowych opłat* aż do 30 kwietnia. Oglądaj na dekoderze lub mobilnie z aktywną opcją ON THE GO w serwisie Cyfrowy Polsat GO

Nie znalazłeś kanału? Sprawdź, co robić - instrukcja.

Dodatkowe kanały po zakończeniu promocji? Sprawdź»

Instrukcja postępowania w przypadku braku odbioru kanałów udostępnionych w ramach prezentu:

 • Na ekranie pojawia się komunikat "Brak na liście kanałów" lub dekoder przełącza się na kolejną pozycję:

  Proponowane rozwiązanie:

 • Po wybraniu kanału na ekranie pojawia się komunikat "Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie", "błąd 04" lub występuje czarny ekran:

  Proponowane rozwiązanie:

  • Należy odłączyć dekoder od zasilania na około 10 sekund i ponownie uruchomić.
  • Jeżeli pierwsze rozwiązanie nie pomoże, należy przeprowadzić powrót do ustawień fabrycznych - instrukcja powrotu do ustawień fabrycznych
  • Jeśli powyższe działania nie przyniosą pożądanego rezultatu, należy wznowić połączenie z satelitą (ponowienie uprawnień). Operację taką można wykonać samodzielnie po zalogowanie się w ICOK (Internetowe Centrum Obsługi Klienta) w zakładce "Usługi" - "Telewizja" - "Dane sprzętu", za pomocą IVR lub poprzez kontakt z Infolinią. Po wykonaniu operacji dekoder należy przełączyć na jeden z wyszukiwanych kanałów.

  Czas oczekiwania na ponowną aktywację kanału może wynosić do 3 godzin. Operacja ta nie pomoże, jeżeli komunikat na dekoderze wskazuje zbyt niski poziom sygnału z anteny (np. komunikat "brak sygnału").

 • Na ekranie danego kanału pojawia się komunikat "Brak sygnału"

  Pojawienie się powyższego komunikatu świadczy o problemach z prawidłowym ustawieniem czaszy antenowej lub nieprawidłowo podłączonym kablem antenowym. Wpływ może mieć również nieprawidłowa konfiguracja ustawień dekodera lub uszkodzony konwerter.

  Proponowane rozwiązanie:

  • Należy sprawdzić poziom sygnału w menu dekodera (jakość i moc sygnału powinny mieć wartość minimum 65%). W przypadku, gdy paski znajdujące się w menu dekodera wskazują mniejsze wartości, należy zweryfikować Instalacje antenową
  • Jeżeli poziom i moc sygnału mają odpowiednie wartości (powyżej 65%) należy, wykonać reset dekodera poprzez odłączenie od zasilania, odczekanie około 10 sekund i ponowne podłączenie
  • W sytuacji, gdy podjęte działania nie pomogą, należy wykonać powrót do ustawień fabrycznych - instrukcja powrotu do ustawień fabrycznych
  • Sytuacja z komunikatem "Brak sygnału" może pojawiać się tylko na wybranych kanałach z danej częstotliwości. W takim przypadku zalecamy przełączenie dekodera na kanał, którego problem dotyczy i zweryfikowanie poziomu sygnału w menu dekodera lub poprzez naciśnięcie przez kilka sekund czerwonego przycisku na pilocie (dekodery produkcji CP). W przypadku, gdy paski nie będą wskazywały żadnych wartości bądź będą one niższe niż 65% świadczyć to będzie o problemach z prawidłowym ustawieniem czaszy antenowej lub o uszkodzeniu konwertera. W celu przywrócenia poprawnego odbioru należy dokonać weryfikacji instalacji antenowej, w tym ustawienia.

Jeżeli powyższe rozwiązania nie przyniosą oczekiwanych rezultatów, zalecamy kontakt z Infolinią lub wizytę w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży wraz z dekoderem.

Aktywuj ON THE GO i miej telewizję zawsze ze sobą!

Zyskaj możliwość swobodnego oglądania telewizji na urządzeniach mobilnych w aplikacji Cyfrowy Polsat GO.

ponad 100 kanałów TV i tysiące materiałów na życzenie - oglądaj nawet na 3 urządzeniach mobilnych jednocześnie.

 • film
 • edukacja
 • bajka
 • sport
 • rozrywka
 • muzyka
13 Ulica HD„Śledczy do pary”Emisja: podwójne odcinki w poniedziałki o 21:00
W marcu 13 Ulica zaprezentuje nowy serial kryminalny, w którym nie zabraknie też wątków miłosnych i elementów komediowych. Jason Priestley wystąpi w roli byłego hokeisty Matta Shade'a łączącego siły ze sprytną prywatną detektyw angie Everett (Cindy Sampson), która przejęła agencję po niedawno zmarłym ojcu. w pierwszym odcinku para próbuje się dowiedzieć, dlaczego ktoś sabotuje karierę podopiecznego Matta. Potem oboje zbadają sprawę rzekomego morderstwa znanego szefa kuchni, wyruszą na poszukiwanie konia wyścigowego wartego miliony i udadzą się na Toronto islands w nadziei na wytropienie podpalacza i mordercy. Czy ich misja zakończy się powodzeniem?
AMC„Terror”
„Terror” produkcji Riddleya Scotta ukazuje desperacką walkę grupy mężczyzn o przetrwanie. Muszą oni zmierzyć się nie tylko z żywiołami, ale i ze sobą nawzajem. Staną w obliczu ograniczonych zasobów, gasnącej nadzieji na przeżycie i strachu przez nieznanym. Ich codziennością staną się przenikliwy mróz, samotność i świadomość uwięzienia na końcu świata.
Zainpirowany prawdziwymy wydarzeniami serial koncenturje się na wyprawie dwóch statków HMS Terror oraz HMS Erebus. Wyruszyły one na poszukwianie Przejścia Północno-Zachodniego, które miało wytyczyć bezpieczny szlak morski z Europy do Azji.
AXN HD„Carter”Premiera: poniedziałek 9 kwietnia o godz. 21:00. Kolejne odcinki w poniedziałki o 21:00 w AXN
Carter to serial o losach telewizyjnego gwiazdora Harleya Cartera (Jerry O'Connell), który gra detektywa w popularnym amerykańskim serialu. Po publicznym upokorzeniu i załamaniu nerwowym aktor postanawia wrócić do rodzinnego miasteczka w Kanadzie. W Bishop wykorzystuje swoje aktorskie doświadczenie, by zostać prawdziwym detektywem. Nawiązuje współpracę z dawnymi przyjaciółmi: policjantką i weteranką Sam Shaw i właścicielem kawiarni w przyczepie, Dave'em Leigh. Serial w humorystyczny sposób pokazuje zderzenie dwóch kultur - pełnego przepychu Hollywood i sennego Bishop. Harley Carter zaskakująco umiejętnie wykorzystuje swą telewizyjną wiedzę w prawdziwym życiu i rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne. Próbuje także rozwikłać sprawę zniknięcia swojej matki sprzed 25 lat.
CBS Action„Extant: Przetrwanie”
Serial produkcji Stevena Spielberga. Nieodległa przyszłość. Doktor Molly Woods (Halle Berry), doświadczona astronautka, powraca na Ziemię po 13-miesięcznej, jednoosobowej misji w kosmosie. Jedyne, o czym marzy, to powrót do normalnego życia u boku swojego kochającego męża Johna, wraz z którym wychowuje kilkuletniego Ethana. Spokój nie jest jednak jej pisany - zwłaszcza gdy okazuje się, że w trakcie swojej spędzonej samotnie w przestrzeni kosmicznej misji kobieta w niewyjaśniony sposób zaszła w ciążę...
CBS Europa„Dom grozy, sezon 3”Premiera: 6 kwietnia, piątki, 23:00 (po dwa odcinki)
Losy najsłynniejszych postaci literackich - takich jak Doktor Frankenstein i jego potwór, Dorian Gray czy bohaterowie z „Draculi” - splatają się ze sobą w realiach wiktoriańskiego Londynu. Serial łączy ze sobą klasyczne, pełne grozy historie, przedstawiając ludzi, którzy zmagają się z poczuciem alienacji. W rolach głównych zobaczymy m.in. Timothy'ego Daltona, Josha Harnetta i Evę Green nominowaną za swoją kreację do Złotego Globu.
Comedy Central HD„Teoria wielkiego podrywu”Emisje: Od poniedziałku do piątku o 16:00
„Teoria wielkiego podrywu” to serial, którego bohaterami są dwaj geniusze o nieco dziwnych poglądach. Leonard i Sheldon potrafią rozszczepić atom, jednak nie wiedzą, jak postępować z kobietami i nie mają pojęcia o życiowych realiach. Kiedy pewnego dnia w ich mieszkaniu zjawia się piękna dziewczyna, postanawiają porzucić dotychczasowy styl życia i poszerzyć horyzonty. Serial jest kwintesencją teorii... sukcesu w praktyce.
Comedy Central Family HD„Trzy razy ja”
„Trzy razy ja” to opowieść o życiu Alex`a Riley`ego pokazana na przestrzeni 50 lat. Bohatera obserwujemy jednocześnie na trzech różnych etapach życia: jako nastolatka, mężczyznę w średnim wieku oraz jako 65-latka. W roku 1991 Alex, zagożały fan drużyny Chicago Bulls, wiedzie beztroskie życie 14-latka. Wszystko zmienia się, gdy wraz z rodziną przeprowadza się do innego miasta. W kolejnej odsłonie poznajemy czterdziestoletniego Alexa, który jest odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą. Niestety, powodzenie w kraierze nie przekłada się na sferę osobistą. W 2042 roku, 65-letni już bohater stara się ułozyć swoje życie na nowo i w końcu zawalczyć o własne szczęście. W „Trzy razy ja” teraźniejszość przeplata się z przeszłością i przyszłością, pokazując, jak przez lata Alex, z ogromną determinacją i humorem, stawia czoła wyzwaniom stawianym przez życie.
FOX HD„Deep State”Premiera w poniedziałek 9 kwietnia o 21:00. Kolejne odcinki w poniedziałki o 21:00.
Najnowszy serial własnej produkcji FOX pod tytułem DEEP STATE to mocno osadzony w realiach współczesnej polityki szpiegowski thriller. Głównym bohaterem serialu jest Max Easton (Mark Strong) - były szpieg, który serii nieoczekiwanych wydarzeń postanawia wrócić do pracy w terenie, aby pomścić śmierć swojego syna Harry'ego (Joe Dempsie). Max szybko zdaje sobie sprawę, że gra toczy się o wysoką stawkę, i zostaje mimowolnie wciągnięty w zakulisowe rozgrywki obcych wywiadów oraz spisek, którego autorzy chcą zbić fortunę na destabilizacji sytuacji na Bliskim Wschodzie. Max zaczyna prowadzić bardzo niebezpieczną grę, bo wielkie korporacje nie zawahają się przed niczym, aby chronić swoją reputację i mroczne tajemnice.
Kto sprawuje rzeczywistą władzę? Kto pociąga za sznurki? Co jest prawdą i co trzeba zrobić, żeby do niej dotrzeć?
Paramount Channel HD„Słaby punkt (Fracture)”16 kwietnia o godz. 20:00
Asystent prokuratora okręgowego (Ryan Gosling) wplątuje się w skomplikowaną grę z niedoszłym zabójcą swojej żony (Anthony Hopkins), który został wypuszczony z aresztu w wyniku formalnych uchybień w trakcie procesu.
Romance TV HD„Grzechy i grzeszki”Premiera 2.04.2018, godz. 23:00, w kolejne poniedziałki o godz. 22:55
W kwietniu na kanale Romance TV zrobi się grzesznie! A to za sprawą premiery serii krótkich filmów o tytule „Grzechy i grzeszki”, opowiadających historię spotkań w konfesjonale spowiedników z nietuzinkowymi ludźmi. Nerwy księży zostaną poddane ciężkim próbom przy kolejnych spowiedziach: kobieta, która zrobi wszystko, by tylko pozbyć się męża lub mężczyźni, którzy albo nie chcą się do niczego przyznawać, albo wręcz oczekują wyznania grzechów przez kapłana.
SCI FI HD„Magicy”NIEDZIELE O 21:00
Ekipa z Brakebills powraca w trzecim sezonie serialu, ale Quentin i jego towarzysze są pozbawieni magicznych mocy. Wydaje się, że może być tylko gorzej. Tymczasem zyskują sprzymierzeńca w innym bohaterze znanym z powieści Leva Grossmana - znawczyni smoków Poppy (Felicia Day). Czy jej wiedza pozwoli im odzyskać utraconą moc? Dodatkowo intryga pomiędzy wróżkami a władcami Fillory zapewne sprawi, że na scenie ponownie pojawi się Królowa Wróżek (Candis Cayne).
Sundance TV HD„Mad Men”Premiera: od 5 kwietnia, czwartki, 22:00
Siódmy i ostatni sezon obsypanej licznzymi nagrodami produkcji ukazuje świat nowojorskiej reklamy w drugiej połowie XX wieku. Politycznie niepoprawny, śmiały obyczajowo i podważający amerykańskie mity serial wykreował modę na styl z tamtego okresu. Głównym bohaterem jest Donald Draper (John Hamm), dyrektor kreatywny agencji reklamowej Sterling Cooper.
BBC HD„Ripper Street”Premiera: Od wtorku 10 kwietnia, godz. 22:00
Serial kryminalny przedstawiający sekrety londyńskiego podziemia przestępczego. Lato 1897 roku, królowa Wiktoria obchodzi swój Diamentowy Jubileusz. Główni bohaterowie znów się spotykają – Reid nie wytrzymał długo z daleka od dzielnicy Whitechapel. Wkrótce dołączą do niego Drake i Jackson. Znów wspólnie będą pilnować porządku na coraz bardziej niebezpiecznych oraz podzielonych rasowymi napięciami ulicach Londynu.
W żydowskiej społeczności dochodzi do zamieszek, ponadto przybysze z odległych zakątków Imperium Brytyjskiego nie zawsze spotykają się z miłym przyjęciem.
Przed śledczymi kolejne kryminalne zagadki. Drake zostaje wezwany do portu, gdy na brzegu znalezione zostaje ciało hindusa – wygląda na to, że został on skuty i zamordowany. Londynem wstrząsa też tajemnicza śmierć działacza Armii Zbawienia oraz seria brutalnych zabójstw, których ofiary pozbawione zostały prawej ręki.
Da Vinci„Czy jesteś taki mądry jak ja?”
Drugi sezon rodzinnego teleturnieju wiedzy ogólnej. Pierwszy sezon podbił serca widzów i stal się najchętniej oglądaną pozycją kanału Da Vinci. Spotkacie ponownie te same pary uczestników - dziecko z dorosłym - i przeżyjecie podobne emocje, co w pierwszym sezonie. Sprawdzicie się z wiedzy ogólnej w dziesięciu dziedzinach, m.in.: wynalazcy i wynalazki, biologia, historia, literatura...
Nickelodeon HD„Jestem Franky”Od poniedziałku do piątku o 20:05
Kolejna seria przygód Franky, która wygląda jak zwykła nastolatka, lecz tak naprawdę jest najnowocześniejszym robotem. Franky nadal uczęszcza do liceum z innymi nastolatkami i dzielnie stawia czoła problemom typowym dla dziewczynki w jej wieku. Utrzymywanie w sekrecie prawdy o swojej naturze staje się coraz trudniejsze. Robotka wciąż ma u swego boku oddanych przyjaciół - zadziorną Clarę, wrażliwą Sofi i wielkiego miłośnika książek, Wilsona. Franky zaczyna rozumieć, że jest zdolna do uczuć pomimo serca zrobionego ze stali. Czy cyber-nastolatka wreszcie dowie się, czym jest prawdziwa miłość?
Nick Jr.„Psi Patrol”Codziennie o 7:15, 14:00, 19:20
Psi patrol to seria dla przedszkolaków ukazująca perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Marshalla, Chase'a, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye, które pod przywództwem dziesięcioletniego Rydera wyruszają na ratunek potrzebującym.
NickToons„Alvin”Od poniedziałku do piątku o 18:25
Alvin zapewni Wam prawdziwy emocjonalny roller coaster - jego entuzjazm nie zna granic, a jego rozpacz jest głębsza niż Rów Mariański! Alvin jest impulsywny, czarujący i muzykalny.
Extreme Sports Channel HDWWE Wrestlemania 34
Wydarzenie, które nie ma sobie równych: tu rodzą się legendy i ich nieśmiertelna chwała. To WrestleMania. Nie przegapcie swoich ulubionych gwiazd WWE w walkach, które zostaną zapamiętane na wieki.
Golf Channel PolskaTurniej PGA TOUR: Zurich Classic of New Orleans
Sezon PGA TOUR - najbardziej prestiżowych rozgrywek golfowych na świecie rozkręcił się na dobre. Turniej Zurich Classic of New Orleans dodaje cyklowi pikanterii, ponieważ jako jeden z nielicznych w ciągu roku rozgrywany jest w formacie drużynowym. Zmiana zasad sprawia, że zawodnicy muszą dostosować swoją grę i dochodzi do niecodziennych sytuacji i rozstrzygnięć. Tytułu bronią Jonas Blixt i Cameron Smith.
MTV Music Polska„Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”Emisja: niedziele o 23:00
Ekipa wraca do Warszawy! Tym razem, po edycjach w górach i nad morzem, szaleni balangowicze powracają do stolicy - miejsca w którym zaczęła się ich imprezowa przygoda. W nowym, dziewiątym już sezonie „Warsaw Shore” udział wzięli znani z poprzednich edycji, najbardziej przebojowi członkowie Ekipy - "Mała" Ania, Ewelina, Wojtek, Damian "Stifler" i Piotrek. W programie pojawią się także Jola, Wiktoria, Jacek oraz Marcin szerzej znany jako "Brzydal", którzy dołączyli do skałdu w ostatnim „Warsaw Shore Summer Camp”. Czy Warszawa przetrwa najazd tej wybuchowej mieszanki? Przekonamy się już niebawem.
CBS Reality„Rozwikłać zbrodnie”Premiera: 1 kwietnia, w niedziele, 22:00
W nowej serii dokumentalnej Donal MacIntyre - uznany, pracujący często pod przykrywką reporter i dziennikarz kryminalny, analizuje przerażające i fascynujące zbrodnie. Wnikliwe wywiady z kluczowymi dla rozwiązania każdej sprawy postaciami - takimi jak funkcjonariusz policji, który jako pierwszy przybył na miejsce zbrodni, pracujący pod przykrywką agent, czy kryminolog - stanowią trzon każdego odcinka. Donal MacIntyre z ich pomocą przedstawi widzom całą sprawę, uwzględniając dramatyczne zwroty i odkrycia. Każda ze spraw zostanie zobrazowana rekonstrukcją zdarzeń oraz archiwalnymi nagraniami i prezentacją odkrytych dowodów rzeczowych.
BBC Brit HD„Top Gear”
W 25. sezonie na ekrany powrócą: Matt LeBlanc, Chris Harris, Rory Reid i Stig, a gościnnie pojawi się także niemiecka legenda wyścigów samochodowych, Sabine Schmitz. Nowy sezon "Top Gear" będzie się składał z 6 godzinnych odcinków. Czym zaskoczą nas prowadzący w nowym sezonie? Ekipa „ Top Gear” podejmie kolejne wielkie wyzwania. Zbuduje najszybszy traktor na świecie, przetestuje motoryzacyjne perełki z silnikami V8 na dzikich, zachodnich terenach Stanów Zjednoczonych, spróbuje wylądować samolotem badawczym NASA na dachu jednego z samochodów i odkryje wiele ciekawostek na temat japońskiej kultury samochodowej.
BBC Brit HD„Guy Martin: rekordy prędkości”Od soboty 21 kwietnia, godz. 14:00
Guy Martin, legenda wyścigów motocyklowych i mechanik ciężarówek, podejmuje serię wyzwań, w czasie których stara się dotrzeć do granic fizycznych możliwości i lepiej poznać naukowe wyjaśnienia zjawisk związanych z dużymi prędkościami.
W trzeciej serii Guy wybiera się swoim sfatygowanym vanem do Stanów, gdzie bierze udział w jednym z najszybszych wyścigów na świecie Nevada Open Road Challenge. Chce także zostać pierwszym śmiałkiem, który przeleci nad kanałem La Manche w maszynie napędzanej siłą ludzkich mięśni. Konstrukcja, która ma mu w tym pomóc, to wyposażony w dwa śmigła rower zawieszony pod napełnionym helem balonem wielkości autobusu.
Guy także przymierza się do pobicia rekordu prędkości łodzi napędzanej siłą ludzkich mięśni. Pomagają mu dwaj słynni brytyjscy olimpijczycy – Sir Chris Hoy i Sir Ben Ainslie.
E!Entertainment„Z kamerą u Kardashianów”
Kanał E! kontynuuje emisję czternastego sezonu "Z kamerą u Kardashianów". Począwszy od wspólnego biwakowania, przez degustację win w Santa Barbara, aż po urodzinowe uroczystości w Meksyku ten najbardziej popularny klan Ameryki za wszelką cenę chce zacieśnić łączące go więzi, choć na swojej drodze stale napotyka piętrzące się problemy. Choć życie rodziny obfituje w dramatyczne wydarzenia, nie brak w nim chwil pogodnych i szczęśliwych. Kardashianowie zawsze odważnie stawiają czoło trudnościom, a robią to w typowym dla siebie stylu, wzajemnie się  spierając.