Nowy serial produkcji Ridleya Scotta - teraz na kanale AMC HD

Nowy serial wyprodukowany przez Ridleya Scotta od 5 kwietnia o godz. 22:00 na kanale AMC HD!

Oglądaj kanał AMC HD na swoim dekoderze na pozycji 55 od pakietu FILM HD,
Z aktywną opcja ON THE GO również mobilnie w serwisie Cyfrowy Polsat GO

Odwiedź punkty sprzedaży i zapytaj o ofertę z kanałem AMC.

Sprawdź

Nie jesteś naszym abonentem?
Zapoznaj się z naszymi ofertami!

Sprawdź oferty

"Terror"

Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami Terror koncentruje się na wyprawie Brytyjskiej Królewskiej Marynarki Wojennej. W 1845 roku dwa statki, HMS Terror oraz HMS Erebus, wyruszyły na poszukiwanie Przejścia Północno-Zachodniego, które miało wytyczyć bezpieczny szlak morski z Europy do wschodniej Azji przez Archipelag Arktyczny.

Losy ekspedycji badawczej owiane są tajemnicą. Załoga składająca się z ponad 120 marynarzy oraz oba statki zaginęły. Ich wraki zostały odnalezione w nienaruszonych stanie w lodach Oceanu Arktycznego w 2014 i 2016 roku.

Serial Terror produkcji Ridleya Scotta ukazuje desperacką walkę grupy mężczyzn o przetrwanie – muszą oni zmierzyć się nie tylko z żywiołami, ale i ze sobą nawzajem. Staną w obliczu ograniczonych zasobów, gasnącej nadziei na przeżycie i strachu przed nieznanym. Ich codziennością staną się przenikliwy mróz, samotność i świadomość uwięzienia na samym końcu świata…

W rolę bohaterów dramatu wcielą się znani z filmowych i telewizyjnych produkcji aktorzy: Ciarán Hinds (Sir John Franklin), Jared Harris (Kapitan Francis Crozier), Tobias Menzies (Jamesa Fitzjames).

Oglądaj kolejne odcinki w czwartki o 22:00 tylko na kanale AMC HD

Zobacz oficjalny zwiastun serialu "Terror"

Aktywuj ON THE GO i miej telewizję zawsze ze sobą!

Zyskaj możliwość swobodnego oglądania telewizji na urządzeniach mobilnych w aplikacji Cyfrowy Polsat GO.

Nawet 100 kanałów TV i tysiące materiałów na życzenie - oglądaj nawet na 3 urządzeniach mobilnych jednocześnie.

Urządzenia mobilne

*Serwis Cyfrowy Polsat GO jest dostępny wyłącznie dla Abonentów telewizji satelitarnej na go.cyfrowypolsat.pl, za pośrednictwem aplikacji na dekoderach Cyfrowego Polsatu (EVOBOX PVR, PVR HD 7000, HD 6000, HD 5500s, HD 5000, HD 3000, MINI HD 2000) i na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS. Serwis zawiera materiały dostępne bez dodatkowych opłat zgodnie z posiadana oferta telewizji satelitarnej w ramach usługi Katalogi Online oraz bazę płatnych materiałów na odrębne zamówienie. Zakres materiałów dostępnych w serwisie może ulegać zmianom. Opcja ON THE GO umożliwia odtwarzanie materiałów z serwisu, do których dany Abonent ma dostęp, nawet na 3 urządzeniach mobilnych z uwzględnieniem ograniczeń licencyjnych danego materiału. Informacja o liczbie i modelach urządzeń dostępna jest na www.cyfrowypolsat.pl. Aby korzystać z serwisu, wymagane jest połączenie o minimalnej przepustowości 2 Mb/s lub 3G. Opłata za transmisje danych zgodna z cennikiem Twojego operatora usługi Internet. Kanały „online” dostępne tylko na urządzeniach mobilnych. Szczegóły w „Regulaminie świadczenia usług w serwisie Cyfrowy Polsat GO", dostępnym na www.cyfrowypolsat.pl.