1. Przejdďż˝ do menu
  2. Przejd� do tre�ci
  3. Przejdďż˝ do strony Kontakt
  4. Przejdďż˝ do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Nederland 3

NEDERLAND 3: Dziś 24 lipca

Wszystkie kanały
15:30
trwa
Zappbios: Tomboy
16:45
Bad Nature: Maf maar machtig!
16:50
Brugklas marathon
17:40
Het verborgen eiland
18:00
Checkpoint
18:25
De Faker op vakantie
18:45
Het Klokhuis: Slapen
19:00
NOS Jeugdjournaal
19:25
Dertigers
20:00
De luizenmoeder: Jezus in je Hart
20:30
De Gevaarlijkste wegen: Tunesii
21:30
De Uitsmijters
22:10
Sportlab Sedoc - de weg naar Parijs
23:05
Dertigers
23:35
De slimste mens

NEDERLAND 3: Jutro 25 lipca

Wszystkie kanały
00:25
De Gevaarlijkste wegen: Tunesii
01:25
De Uitsmijters
02:00
Sportlab Sedoc - de weg naar Parijs
02:55
De slimste mens
03:35
NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
03:56
Tekst-TV
05:30
Timmy tijd: Timmy laat 'm glimmen
05:35
Woezel & Pip: Tantedag
05:40
Hoi Duggee: De opruimsticker
05:45
Raad eens hoeveel ik van je hou: De geluksstok
05:55
Jojo & Ouma: We gaan basketballen
06:05
Ziggy en de Zootram: Hoogtevrees
06:20
Tip de muis: Ik ruim later wel op
06:25
Woezel & Pip Overal Vriendjes!
06:40
Bing: Verkleden
06:50
Nurdys: New York, New York!
06:54
Kiwi & Strit: Lijm
06:59
Kiri & Lou: Niet te geloven
07:05
Pingu in de stad: Pingu de dirigent
07:10
Lucas de spin: Avocado's lange pauze
07:18
Zin in Zappelin: Springen
07:20
Zin in Zappelin: Springen: Zin in Zappelin Donderdaglied
07:25
Masha's sprookjes
07:30
Masha's songs
07:34
Zin in Zappelin: Springen: Touwtje spring kampioen
07:35
Kindertijd: Bij ons op de boerderij - plastic ruimen
07:45
Zin in Zappelin: Springen: Spel: Letterslinger
07:50
Rubble & Crew: De crew fikst een glibberig zooitje
07:59
Zin in Zappelin: Springen: Lied: Bagagedrager
08:00
De Boterhamshow
08:18
Zin in Zappelin: Springen: Als een raket
08:20
Zin in Zappelin: Springen: Lied: Fijne Donderdag
08:25
Shaun het schaap: Detective Shaun
08:30
Maya de Bij: Zus weet het best
08:40
Bob de Bouwer: Overal appels
08:55
Klumpies: Natuur spoor
09:00
Het Zandkasteel: Verdriet
09:15
Sesamstraat: Oefenen
09:30
Jojo & Ouma: We gaan aan het werk
09:40
Tik Tak
09:45
Maan en ik: Het verhaaltjesboek van meneer Ui
10:10
Nurdys: Antartica
10:15
Timmy tijd: Timmy speelt tennis
10:20
Bing: Verjaardag
10:28
Peppa Pig: Parachutesprong
10:35
Hoi Duggee: De verkleedsticker
10:40
George & Paul: Maan
10:45
Woezel & Pip Overal Vriendjes!
11:00
Olly, het kleine witte busje: De hondenshow
11:05
Nijntje en vriendjes: Nijntje en de seizoenen
11:10
Lief Monster: Oogstdag
11:20
Sarah en Eend: Het nichtje van regenboog
11:25
Sesamstraat 10 voor: Elmo
11:35
Hoelahoep: De optocht
11:50
Vegesauriirs: Verdwaald
11:55
Pop Papierstad: Een angstig vriendje
12:05
Olivia's ijsspektakel
12:20
Masha en de beer: De drie Mashketiers
12:26
Zin in Zappelin: Springen
12:28
Zin in Zappelin: Springen: Zin in Zappelin Donderdaglied
12:30
Babar en de belevenissen van Badou: Krokodillen bedrog
12:42
Zin in Zappelin: Springen: Touwtje spring kampioen
12:45
Kindertijd: Hoera vakantie: Wybe = zeilen
12:54
Zin in Zappelin: Springen: Spel: Letterslinger
12:55
Casper en Emma: Casper krijgt een bril
13:08
Zin in Zappelin: Springen: Lied: Bagagedrager
13:10
PatsBoemKledder!
13:29
Zin in Zappelin: Springen: Als een raket
13:32
Zin in Zappelin: Springen: Lied: Fijne Donderdag
13:35
Mike de ridder en het onzichtbare monster
13:45
Splat & Seymour: Een muis in Katstad
14:00
De Smurfen nieuw: De verloren kat
14:10
Bollie & Billie: Het geheim van mevrouw Stok
14:25
Zo is Joey!: Wij zijn geen familie!
14:35
Agent Binky: Een takjesklus
14:45
Interstellar Ella: Verdwenen ster
14:55
Peter Pan: Peter zit vast
15:20
Lassie Animated: Vrije dag
15:40
De Zoo: De grote ontsnapping
15:55
Lucas etc: Ulysse, de rijke
16:00
Rudi het racevarken: Verrassingsbezoek
16:30
Dance Academy: Een perfecte dag
16:55
Brugklas marathon
17:40
Het verborgen eiland
18:00
Checkpoint
18:25
De Faker op vakantie
18:45
Het Klokhuis: Augmented reality
19:00
NOS Jeugdjournaal
19:25
Dertigers
20:00
De luizenmoeder: Genocide-hoed
20:30
Het beste van... Lionel Richie
21:20
Disco: Soundtrack of a Revolution: Stayin' alive
22:20
SLAY - Express to impress
23:15
Dertigers
23:50
De slimste mens

NL 3 - niderlandzki kanał dla dzieci.

Stopka

Centrum Obsługi Klienta

z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

© 2007-2024 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno