Serialowy październik z kanałem 13 Ulica

CODZIENNIE OD 21:00

Poznaj nowe oferty pakietów z kanałem 13 Ulica

Telewizja satelitarna i telewizja kablowa IPTV

  • Pakiet L za 60zł/mies.
  • Na start pełna oferta TV przez 1 miesiąc bez opłat!
  • Oglądaj na pozycji 51 lub 153

Telewizja internetowa OTT

  • Pakiet Bogaty za 60zł/mies.
  • Na start ponad 100 kanałów przez 3 miesiące bez opłat!
  • Pakiet Dodatkowy Filmy i Seriale za 20zł/30 dni.
  • Oglądaj na pozycji 421

Zamów już teraz

Zostaw swój numer, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb

CHICAGO JUSTICE POLSKA
PREMIERA SOBOTA 3 PAŹDZIERNIKA OD 21:00 DWA ODCINKI, W KOLEJNE SOBOTY PO JEDNYM ODCINKU O 21:00

13 Ulica zaprasza na kolejny serial, którego akcja toczy się w "wietrznym mieście", a jego producentem jest zdobywca Emmy, Dick Wolf, odpowiedzialny również za sukces Chicago Fire i Chicago Med. Fabuła koncentruje się na działaniach pracowników okręgowego biura prokuratora. Ekipie zdolnych śledczych przewodzą Peter Stone (Philip Winchester) i jego szef Mark Jeffries (Carl Weathers), a wśród jej członków jest też znajoma twarz detektywa Antonia Dawsona (Jon Seda). Jak się okazuje, chcąc zadośćuczynić sprawiedliwości, muszą nie tylko stawiać czoło przestępcom i ich obrońcom, ale też lokalnym politykom.

Chicago P.D. PREMIERA OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU OD 22:00, PODWÓJNE ODCINKI. TRZECI SEZON OD 5 PAŹDZIERNIKA, CZWARTY SEZON OD 26 PAŹDZIERNIKA

13 Ulica zaprasza na trzeci i czwarty sezon wciągającego serialu policyjnego poświęconego pracy policjantów z dwóch różnych sekcji komisariatu 21 - mundurowych ze służby patrolowej i detektywów z wydziału wywiadowczego. Tym ostatnim dowodzi szorstki, ale bardzo oddany swojej służbie sierżant Hank Voight (Jason Beghe). Każdy z odcinków opowiada o prowadzonych przez ekipę Voighta sprawach, nie pomijając wątków osobistych bohaterów, którzy muszą pogodzić życie rodzinne ze stresującą i niebezpieczną pracą.

PIĄTKI W VEGAS CSI: KRYMINALNE ZAGADKI LAS VEGAS PiKI OD 22:00, POTRÓJNE ODCINKI

W piątkowe wieczory poświęcone są popularnemu serialowi policyjnemu, który koncentruje się na rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Czternasty sezon rozpocznie dramatyczne porwanie Morgan i Brass, o które podejrzewany jest sprawca rytualnych mordów. D.B. Russell (Ted Danson) i reszta ekipy zrobią co w ich mocy, by połączyć ze sobą wszystkie tropy i rozwikłać sprawę nim będzie za późno. Potem, w specjalnym 300 odcinku pojawi się dawno niewidziana znajoma twarz.

CYKL: PRAWDZIWE ZBRODNIE: ZNIKNIĘCIE NATALEE HOLLOWAY POLSKA PREMIERA NIEDZIELE OD 21:00, PODWÓJNE ODCINKI. POCZĄTEK 4 PAŹDZIERNIKA

Trzymający w napięciu serial opowiada, jak za sprawą nowych dowodów ojciec dziewczyny udaje się na wyspę, licząc, że znajdzie odpowiedzi na nurtujące go pytania. Śledzimy poczynania Dave'a Hollowaya szukającego tropów, które rzuciłyby jakieś światło na tajemnicze zniknięcie jego córki. Wraz z zespołem detektywów mężczyzna wyrusza z tajną misją w nadziei na rozwikłanie zagadki raz na zawsze. To trudna podróż, w której nie brak niepowodzeń, ale Dave nie należy do ludzi, którzy łatwo się poddają. Chce poznać prawdę, bez względu na to, jak gorzka może się okazać.

DOWODY ZBRODNI OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD 18:15, PODWÓJNE ODCINKI

W tym miesiącu widzowie mają szansę przypomnieć sobie trzeci i czwarty sezon frapującego serialu, w którym policjanci z filadelfijskiego wydziału spraw zamkniętych wznawiają dochodzenia wcześniej umorzone z powodu niewykrycia sprawcy. Kathryn Morris i Danny Pino powracają w roli detektywów Lily Rush i Scotty'ego Valensa. W październiku ich uwagę przykują nowe okoliczności rzucające światło na morderstwo sprzed dziesiątek lat, sprawa z 1945 roku dotycząca brutalnego zabójstwa baseballisty pobitego na śmierć jego własnym kijem oraz przypadek podpalenia i kradzieży tożsamości z 1954 roku.

Oglądaj również mobilnie, z aktywną opcją ON THE GO
w serwisie Cyfrowy Polsat GO

Aktywuj ON THE GO i miej telewizję zawsze ze sobą!

Zyskaj możliwość swobodnego oglądania telewizji na urządzeniach mobilnych w aplikacji Cyfrowy Polsat GO.

Ponad 100 kanałów TV i tysiące materiałów na życzenie - oglądaj nawet na 3 urządzeniach mobilnych jednocześnie.